J. Kačerausko nuotr.

Vakar rajono tarybos posėdyje rajono meras Ramūnas Godeliauskas pateikė informacijos apie tarptautinį maršrutą liuks ekspres autobusu Daugpilis–Talinas. Šiuo maršrutu nuo birželio kursuojantys Estijos kompanijos autobusai kerta Rokiškį, bet į autobusų stotį neužsuka.

„Gimtasis…“ rugpjūtyje domėjosi, kodėl minėti autobusai turi stotelę Biržuose, o mus aplenkia?

Paaiškėjo, kad estų kompanija ir biržiečiai rengė nemažai derybų dėl šio tarptautinio maršruto. Estai gavo Lietuvos transporto saugos administracijos licenciją iš Talino per Lietuvą pasiekti Daugpilį. Maršrutas mūsų rajonu driekiasi per Pandėlį, Rokiškį, Obelius. Kaimyninio Biržų rajono vadovai ir gyventojai patenkinti šia paslauga, nes tris kartus per dieną nebrangiai ir labai patogiai gali pasiekti Estijos ir Latvijos sostines, Daugpilį ir sugrįžti namo. Kalbinti biržiečiai sakė, jog šiuo maršrutu į Biržus atvyksta daug latvių, estų, labai pagyvėjo prekyba, turizmas.

Mūsų rajono vadovas ėmėsi iniciatyvos, kad Obelius, Rokiškį ir Padėlį kertančio maršruto autobusai užsuktų ir į Rokiškio autobusų stotį: „Susitarėm, kad ateinančių metų sausyje į savivaldybę atvyks Baltijos šalių verslo plėtros vadovas, vyks derybos šiuo klausimu.“ Viliamasi, kad rezultatai bus mums palankūs.

Prie Dirdų

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie