Renato Jegorovo vadovaujamame servise nuo šiol laukiami ne tik motociklai, bet ir automobiliai. Motociklų sporto komandos Utena racing school.lt archyvo nuotr.)

„Atplaukia“ net iš Klaipėdos

Darbo krūviu R. Jegorovas skųstis negali – į jo servisą atvežami motociklai iš visos Lietuvos. „Sulaukiu skambučių iš Šalčininkų, Klaipėdos, Biržų ir t. t. Džiaugiuosi, kad klientai pasitiki manimi, nes kiekvienam motociklui skiriu daug dėmesio. Štai neseniai į Klaipėdą iškeliavo keturratis, su kuriuo paeksperimentavome“, – apie nestandartinius sprendimus pasakojo „Renmoto“ vadovas.

Remonto trukmė ir motociklų priežiūros dažnumas bei reikalingumas priklauso nuo to, kokiu tikslu jis buvo įsigytas – tiesiog smagiai praleisti laisvalaikį, išbandyti varžybose ar varžytis dėl rimtesnių apdovanojimų. „Stebuklingo vaisto nuo netikėtų gedimų nėra. Tačiau galiu garantuoti, kad tinkamai prižiūrėtas motociklas jus džiugins kur kas labiau ir ilgiau“, – teigė rokiškėnas.

Nuo motociklų prie automobilių

„Praėjusiais metais priėmėme sprendimą plėstis. Pasinaudoję Rokiškio rajono savivaldybės Smulkiojo ir vidutinio verslo paramos fondo galimybėmis, išplėtėme veiklos sritis nuo motociklų iki automobilių remonto“, – kalbėjo R. Jegorovas.

Autoservise teikiamos:

kompiuterinės diagnostikos, tepalų keitimo, variklio, važiuoklės, stabdžių, turbinų remonto paslaugos.

Taip pat prekiaujama automobilių dalimis.

„Geriausias būdas nustatyti automobilio gedimus – kompiuterinė diagnostika. Kiekvienas vairuotojas turėtų skirti pakankamai dėmesio savo automobiliui ir į specialistus kreiptis ne tik tada, kai, pavyzdžiui, važiuoklė tinkamai nebeveikia, bet užbėgti įvykiams už akių. Taip išvengsite didelių gedimų, išlaidų ir sutaupysite laiko. Mano patarimas: periodiška profilaktika yra geriausias automobilio remontas“, – apie naują veiklą pasakojo serviso vadovas.

Motociklų ir automobilių servisą „Renmoto“ rasite pačiame miesto centre Vilniaus g. 4, Rokiškis. Greitesniam ir operatyviam susisiekimui tel.: +370 686 09 019.

Prie Dirdų

1
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Rokiskenas Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Rokiskenas
Rokiskenas

Pats geriausias keturraciu servisas. Sekmes ir toliau