blank

Tikrasis miesto, gyvenvietės ar kitos vietovės grožis didžiąja dalimi priklauso ne tik nuo pagrindinių pastatų išvaizdos, bet ir mažosios architektūros detalių. Patogūs suoliukai, tvarkingos šiukšliadėžės, praktiški dviračių stovai ar jaukios autobusų stotelės visuomet simbolizuos miesto vadovybės ir pačių gyventojų atsakingą požiūrį į juos supančią aplinką. Šį kartą plačiau apie autobusų stoteles.

Autobusų stotelė – ta vieta, kurioje įvyksta pirma pažintis su vietove, ar, atvirkščiai, atsisveikinimas su ja. Todėl, tiek atvykus į miestą, tiek išvykstant iš jo, norisi jaukumo ir patogumo. Pirmas įspūdis ar prisiminimai gali daryti didelę įtaką ir pirmą kartą atvykusiems, ir nuolatiniams tos vietos gyventojams.

Be to, kad laukiant atvykstančio autobuso šaltą ir vėjuotą dieną gera turėti stogą virš galvos, labai svarbu ir estetinis autobusų stotelės vaizdas. Internetinės prekybos puslapio darom.lt darbuotojai pasakoja, jog didelis jų pirkėjų ratas parodo, jog rūpintis savo vietovės gražia aplinka ir gyventojų patogumu – tampa įprastu reiškiniu. Autobusų stotelės ir paviljonai su stogu ir stiklo sienomis suteikia daug patogumo ir komforto. Tai aktualu ne tik tada, kai lauke šalta, bet ir spiginant kaitriai saulei.

Vienokį autobuso laukimo paviljono dizainą galima parinkti tarpmiestinių autobusų stotelėms ir visai kitokį – mieste kursuojantiems autobusams sustoti. Pasirinkimo spektrą paįvairina skirtingų matmenų pasirinkimas, spalvų paletės įvairovė ir paties statinio formų gausa. Jau minėtos internetinės parduotuvės darom.lt darbuotojai teigia, jog, gausėjant pasiūlai, plečiasi ir pirkėjų paklausa. Todėl savo klientus vertinančios įmonės stengiasi pasiūlyti kuo įvairesnį autobusų stotelių pasirinkimą: stotelės su šoninėmis sienelėmis arba be jų, tiesūs arba lenkti jų stogai, suoliukai pritvirtinti prie paviljono ar įmontuoti atskirai, patogios, tvarkingos ir talpios šiukšliadėžės ir kiti architektūriniai sprendimai.

Kaip ir kiekvieno objekto, taip ir autobusų stotelių patikimumas bei ilgaamžiškumas priklauso ne tik nuo detalių pagaminimo kokybės, bet ir nuo montavimo darbų. Todėl pravartu ieškoti tokios prekybos įmonės, kuri gali pasiūlyti ne tik prekę, bet jos sumontavimo darbus. Tuomet galėsite džiaugtis jaukiomis savo miesto stotelėmis ne vienerius metus.

Na, paskutinis dalykas: kad ir kokia graži Jums pasirodys autobusų stotelė, visuomet apgalvokite ir ji derės prie bendros vietovės architektūros.

Užs. 1327

LAUKSVA
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments