blank
15min.lt nuotr.

Liepos mėnesį vakcinacijos kreivė greitai krito žemyn, šį mėnesį rekordine diena kol kas laikoma liepos 8-oji, kurią buvo paskiepyti 285 gyventojai.

Už rajono gyventojų vakcinaciją atsakingo VšĮ Rokiškio pirminės asmens sveikatos priežiūros centro direktorės Danguolės Kondratenkienės teigimu, nors vakcinacijos tempai sulėtėję, rajone utilizuotos buvo vos kelios vakcinos.

„Rokiškio rajone vakcinacija sulėtėjusi kaip ir visoje šalyje. Iki šiandien utilizavome tik 2 vakcinos „Moderna“ dozes, kitas kol kas sugebame išnaudoti, nors ateityje gali būti visko. Šiandien galime pasiūlyti „Pfizer“, „Vaxzevria“ vakcinas, kitą savaitę turėtume gauti ir „Janssen“ vakcinos.

Norėdami aktyvinti gyventojų skiepijimą vykstame į kaimus, darbovietes. Kviečiu darbdavius, bendruomenes kreiptis į mus dėl organizuoto darbuotojų ar bendruomenių narių skiepijimo. Dėl skiepijimo apimčių – galime per dieną paskiepyti 300 ir daugiau pacientų“, – sakė D. Kondratenkienė.

Rokmelsta
Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Comment
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Goda
Goda
2021 24 liepos 1:22

Kas prisiims atsakomybę už šalutinius reiškinius? “Vakcinos” yra experimentinės, rezultatai bus 2023 m. Ir jūs raginate skiepytis? Leistis neaiškų skystį?