ELTA4640419 Kyjivas, balandžio 16 d. (EPA-ELTA). Laikinai okupuotame Kryme, Eupatorijoje, balandžio 16-osios naktį sudegė egzotariumas „Tropic Park“. Žuvo daugiau kaip 200 gyvūnų. SGi 2024.04.16 16:03:57. EPA-ELTA (ELTA)

Tai pranešė leidinys „Krym. Realiji“, remdamasis Rusijos žiniasklaida, rašo „Ukrinform“.

Preliminariais duomenimis, liepsnos apėmė pastato stogą. Ugniagesiai išgelbėjo moterį ir du lokius.
Gaisro plotas – 625 kvadratiniai metrai.
Pažymima, kad per gaisrą žuvo daugiau kaip 200 gyvūnų. Jų skaičius tikslinamas.
Preliminari gaisro priežastis – šaldytuvo instaliacijos trumpasis jungimas.
Egzotariumas yra pačiame Eupatorijos centre, vaikų pramogų parko teritorijoje. Jame laikomi primatai, ropliai, varliagyviai, vabzdžiai, graužikai ir paukščiai.
Anksčiau „Ukrinform“ pranešė, kad, bėgdami iš Chersono, okupantai rusai pagrobė ir iš tenykščio zoologijos sodo į Krymą išvežė daugumą gyvūnų, tarp kurių – meškėnas, lama, vilkas, asilas ir voverė.
Lietuvos naujienų agentūra ELTA. Geros ar piktos valios pasireiškimai, stichinės nelaimės ir nekalti gamtos pokštai, pasaulio ir mūsų krašto politinio, ekonominio bei kultūrinio gyvenimo naujienos, naujų žvaigždžių atradimai ar įmintos mikropasaulio mįslės, sporto varžybos ir daug kitokių svarbių bei įdomių dalykų.
Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Komentuoti
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Juokas
2024 16 balandžio 17:32

Pasenusi info, Krymas jau neokupuotas, 1956 metais Ukraina Krymą okupavo o berods 2014 metais Rusija atsieme Krymą, 58 metus buvo okupuotas.

Rekomenduojami video: