Gimtasis Rokiškis Aktualijos Darželių auklėtojams kyla algos. Vos vos

Darželių auklėtojams kyla algos. Vos vos

Prieš rinkimus Vyriausybė nusprendė vos vos padidinti algas darželių auklėtojams. Auklėtoja, atsižvelgiant į darbo stažą, vidutiniškai gauna apie 500 eurų į rankas. Nors naujos algos dar neišmokėtos, darželiuose dirbančios moterys iš tokio pakėlimo juokiasi. „Štai mums reikia labai geros vaduojančios auklėtojos. Atsakomybė didžiulė, alga nedidelė – ir nerandam...“ – sakė Juodupės lopšelio-darželio direktorius Valdis Vaičėnas.

1259
2

Ieško auklėtojos ir neranda

Juodupės lopšelio-darželio direktorius Valdis Vaičėnas sakė nematantis problemų dėl to, kad galėtų nebūti lėšų pakeltiems atlyginimams išmokėti, tačiau darbuotojai algų dar negavo ir tas tikslus padidėjimas nėra aiškus.

„Tačiau kas tie dešimt procentų? Aišku, geriau negu nulis, bet daug blogiau negu trisdešimt. Jei būtų mano valia, kelčiau 50 proc. Štai mes, lopšelis-darželis, ieškome labai geros vaduojančios auklėtojos, nes viena darbuotoja išeis motinystės atostogų. Nerandame. Rajone nėra laisvų ikimokyklinio ugdymo auklėtojų. Jiems keliama didelė atsakomybė, tėveliai ir vadovai kelia didelius reikalavimus. Vadovai juk irgi nori, kad būtų tenkinami jų lūkesčiai… O atlyginimas – mažas. Atsižvelgiant į darbo stažą, auklėtoja į rankas gaudavo apie 500 eurų. Padidės dešimt procentų. Maždaug penkiasdešimt eurų… Ar tai yra daug?“ – kalbėjo V. Vaičėnas.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Prie Dirdų

2
Rašyti komentarą

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
NelsonPetras iš Juodupės Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Nelson
Nelson

toks jausmas, kad Valdis paėmęs gramą

Petras iš Juodupės
Petras iš Juodupės

Valstiečiai ir socdemai iš savo algos pridės tuos likusius eurus.