Gimtasis Rokiškis Aktualijos Darželių auklėtojams kyla algos. Vos vos

Darželių auklėtojams kyla algos. Vos vos

Prieš rinkimus Vyriausybė nusprendė vos vos padidinti algas darželių auklėtojams. Auklėtoja, atsižvelgiant į darbo stažą, vidutiniškai gauna apie 500 eurų į rankas. Nors naujos algos dar neišmokėtos, darželiuose dirbančios moterys iš tokio pakėlimo juokiasi. „Štai mums reikia labai geros vaduojančios auklėtojos. Atsakomybė didžiulė, alga nedidelė – ir nerandam...“ – sakė Juodupės lopšelio-darželio direktorius Valdis Vaičėnas.

1260
2

Ieško auklėtojos ir neranda

Juodupės lopšelio-darželio direktorius Valdis Vaičėnas sakė nematantis problemų dėl to, kad galėtų nebūti lėšų pakeltiems atlyginimams išmokėti, tačiau darbuotojai algų dar negavo ir tas tikslus padidėjimas nėra aiškus.

„Tačiau kas tie dešimt procentų? Aišku, geriau negu nulis, bet daug blogiau negu trisdešimt. Jei būtų mano valia, kelčiau 50 proc. Štai mes, lopšelis-darželis, ieškome labai geros vaduojančios auklėtojos, nes viena darbuotoja išeis motinystės atostogų. Nerandame. Rajone nėra laisvų ikimokyklinio ugdymo auklėtojų. Jiems keliama didelė atsakomybė, tėveliai ir vadovai kelia didelius reikalavimus. Vadovai juk irgi nori, kad būtų tenkinami jų lūkesčiai… O atlyginimas – mažas. Atsižvelgiant į darbo stažą, auklėtoja į rankas gaudavo apie 500 eurų. Padidės dešimt procentų. Maždaug penkiasdešimt eurų… Ar tai yra daug?“ – kalbėjo V. Vaičėnas.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

LAUKSVA
Subscribe
Informuoti apie
guest
2 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Nelson
Nelson
2019 31 sausio 19:08

toks jausmas, kad Valdis paėmęs gramą

Petras iš Juodupės
Petras iš Juodupės
2019 31 sausio 12:11

Valstiečiai ir socdemai iš savo algos pridės tuos likusius eurus.