blank

Daugeliui žmonių namo stogas yra ne tik lietaus vandens ar kitų gamtos reiškinių apsauga. Be pagrindinės atsparumo išorės veiksniams funkcijos, stogas taip pat turi gražias, neperšlampamas ir šilumos izoliacijos funkcijas. Taip, jis patikimai apsaugo nuo drėgmės ir šilumos praradimo ir suteikia namo išvaizdą. Stogo danga yra išorinė stogo dalis.Tai svarbu ne tik išvaizdai, bet ir visai stogo konstrukcijai. Yra bent kelių tipų stogai, tačiau populiariausias rinkoje yra klasikinis stogas. Tokios ir yra „Budmat“ stogo dangos.

Visas mūsų gyvenimas sukasi aplink stogus. Siekiame įgyvendinti naujas technologijas, kad klientams pateiktume geriausios kokybės sprendimus, o mūsų ateinančių metų tikslas – projektas „REVOLIUCIJA ANT STOGO“, teigia Budmat. Esame universalūs – be modulinių stogo dangų taip pat siūlome įvairius priedus, įskaitant lietaus nuvedimo sistemas (plieno ir PVC) bei stogo apdailos elementus. Mūsų produktai pagaminti iš aukščiausios kokybės švediško ir vokiško plieno, kurį tiekia metalurgijos įmonės „SSAB“ ir „ArcelorMittal“. Be modulinių stogo dangų mūsų įmonė taip pat siūlo plienines čerpes pagal išmatavimus, klasikines stogo dangas, trapecinius, banguotus ir fasado lakštus, taip pat plieno profilius ir visus reikalingus priedus.

Klasikiniai stogai labai tinka istoriniams ir šiuolaikiniams pastatams, todėl laikomi universaliais ir lengvai pritaikomais. Pagrindinis šios dangos privalumas yra jo itin lengvas svoris. Jis  leidžia paprastesnes stogo konstrukcijas ir optimizuoti bendrą projekto kainą. Klasikinė stogo danga atrodo gražiai yra ilgaamžė ir patikima, todėl tinka daugelio žmonių poreikiams.

blank

Kokią klasikinę stogo dangą pasirinkti?

  • Rinkoje yra daug klasikinių stogų, tačiau daugelis jų turi bendras plokščių sujungimo ir montavimo ypatybes. Populiari yra „click“ sistema, įskaitant technologiškai pažangią geležies sistemą, kuri teikia platų vaizdinių sprendimų spektrą dėl savo plataus spektro dangų, spalvų ir raštų.
  • Stogo dangą galima derinti su pastato fasadu, kad būtų sukurtas unikalus derinys visam kraštovaizdžiui. Yra itin didelis pasirinkimas, dėl to kiekvienas namas tikrai atrodys išskirtinai.
  • Stogo plokštės paviršius gali suteikti kiekvienam stogui unikalumo. Galite pasirinkti lygias, žemas ir aukštas bangas, trapecijos formos asimetrinius išsikišimus. Šiurkšti metalinė plokštė išsklaido nuo paviršiaus atsispindinčią šviesą ir suteikia stogui daugiau asmenybės, išskirtinumo.
  • Skarda gali būti dengta blizgiu ar matiniu struktūriniu poliesteriu, taip pat jos yra ypač atsparios korozijai ir ilgą laiką gali išlaikyti savo pirminę išvaizdą.
  • blank

Į ką atkreipti dėmesį renkantis bituminių čerpių stogą

Renkantis stogą svarbu atkreipti dėmesį į jo visas savybes, ne tik į tai, jog jis būtų gražus ir derėtų su jį supančia aplinka.

  • Atsižvelgiant į tarnavimo laiką, Lietuvos klimato sąlygas, stogo keitimo projektų sudėtingumą ir stogo dangų kainą, vienas geriausių variantų yra bituminės čerpės. Jų pagrindas pagamintas iš stiklūno, ir aukštos kokybės modifikuoto bitumo – taip čerpės tampa ilgaamžės.Viršutinis plytelės paviršius padengtas spalvotais natūralios kilmės mineraliniais pabarstais, kurie ne tik apsaugo paviršių nuo atmosferos reiškinių, bet ir suteikia jam unikalią spalvą.
  • Atkreipkite dėmesį į stogo garso izoliacijos lygį. Lietuva yra lietinga vieta, nes didžioji metų dalis būna debesuota, todėl labai svarbu ne tik stogo hidroizoliacija, bet ir garso izoliacija. Norėdami ramiai miegoti, turėtumėte pasirinkti stogo dangą, kuri „sugeria“ išorinį triukšmą. Dėl čerpių dangos elastingumo, visos sąnašos bus slopinamos, o daugiasluoksnių bituminių čerpių juostinių juostelių ir teisingo izoliacinio sluoksnio įrengimo keliamas išorinis triukšmas neutralizuojamas, todėl namuose nebus girdimas papildomas garsas. Be to, žiemą šiurkštus čerpių paviršius gali užkirsti kelią netikėtai nukristi ant stogo besikaupiančiam sniegui. Sniegas ant šio stogo palaipsniui tirpsta, todėl papildomų sniego apsauginių elementų nereikia.

Užs. 863

blueyellow1
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments