Vienvaldžiais turnyrinės lentelės lyderiais tapo „Vaižganto“ krepšininkai. „Umaro-JKL“ nuotr.

Pirmajame rungtynių ketvirtyje abi komandos demonstravo pagirtiną taiklumą iš įvairių distancijų. Visgi šiek tiek taiklesni buvo „Vaižganto“ krepšininkai, jie įsiveržė į priekį – 25:21.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė, tačiau „Vaižgantas-I“ susidūrė su sunkumais puolime ir jų deficitas išaugo iki 9 taškų – 47:38.

Rungtynių lūžis įvyko po ilgosios pertraukos, kai „Vaižgantas“ užtikrintai spurtavo – 74:56.

Paskutiniame ketvirtyje pradėtą darbą užbaigusi „Vaižganto“ ekipa iškovojo solidžią pergalę – 100:78.

Nugalėtojų gretose nesustabdomas buvo Nedas Spundzevičius (35 taškai). Nedas Valečka įmetė 26, Šarūnas Kaira – 9, Justas Pranckūnas ir Justas Lukošiūnas – po 7, Matas Seibutis – 5 taškus, Ignas Jaruškauskas – tašką.

„Vaižganto-I“ komandoje Gediminas Mikulėnas surinko 27, Karolis Varnas – 25, Rimvydas Karpavičius, Airidas Laužadis, Tomas Vaškevičius ir Adomas Sabaliauskas – po 6, Paulius Kondratas – 2 taškus.