Asmeninio archyvo nuotr.

Spalio 22-23 d. sportininkas dalyvaus Čekijoje, Prahoje, vyksiančiose „NABBA European Championship“ Europos masto varžybose, kuriose dalyvaus sportininkai iš visos Europos.

„Džiaugiuosi galimybe dalyvauti tokio lygio varžybose. Nors laiko ir nebėra daug, savijauta irgi nėra iš pačių geriausių, bet spaudžiu save ir ruošiuosi kiek tik išgalėdamas. Ieškau žmonių, kurie galėtų ir norėtų prisidėti prie ne tik Lietuvos, bet ir Rokiškio miesto vardo garsinimo“, – tikina S. Šaknys.

Primename, kad sportininkas Lietuvos kultūrizmo ir „fitneso“ taurės varžybose nugalėjo vyrų „fitneso“ kategorijoje bei klasikinio kultūrizmo kategorijoje užėmė trečiąją vietą, o varžybose Lenkijoje vyrų klasikinio kultūrizmo kategorijoje 1,77 cm+ ūgio klasėje S. Šaknys iškovojo trečiąją vietą.

Susisiekti su sportininku galite telefonu +370 695 19 635 arba paremti sportininką galite pervedę paramą į  „Swedbank“ sąskaitą LT437300010093983843, Svajūnas Šaknys.