Asmeninio archyvo nuotr.

„Kelionė buvo ilga, teko pačiam vairuoti 14 valandų. Į kelionę kartu pasiėmiau sau brangius žmones, kurie padėjo nors kiek atsipalaiduoti. Labai laukiau šių varžybų, tad didelio nuovargio tikrai nejutau. Varžybos buvo puikios. Tikrai aukso vertės patirtis man, kaip sportininkui. Džiugu, kad turėjau išties stiprių konkurentų, bet visi jie buvo draugiški, teko nemažai su jais pabendrauti.  „Classic Bodybuilding 175+ cm“ kategorijoje užėmiau 4-ąją vietą Europoje. Manau, kad tai tikrai geras rezultatas“, – džiaugiasi S. Šaknys.

„Tai buvo paskutinės varžybos šį sezoną, dabar galėsiu šiek tiek atsipalaiduoti ir pradėti ruoštis kitiems metams. Sieksiu dar geresnės formos ir dar geresnių rezultatų kitais metais“, – tikina pašnekovas.

Primename, kad S. Šaknys šį sezoną puikiai pasirodė ir Lietuvos kultūrizmo ir „fitneso“ taurės varžybose, nugalėjo vyrų „fitneso“ kategorijoje bei klasikinio kultūrizmo kategorijoje užėmė trečiąją vietą, o varžybose Lenkijoje vyrų klasikinio kultūrizmo kategorijoje 1,77 cm+ ūgio klasėje S. Šaknys iškovojo trečiąją vietą.