Pirmieji į Rokiškio KKSC salę išbėgo Pandėlio „Liepsnos“ ir „Garažo“ krepšininkai. Baigiantis kėliniams pirmavo tai viena, tai kita komanda, visgi ketvirtajame kėlinyje susiėmę Pandėlio krepšininkai nugalėjo „Garažą“ rezultatu 79:70.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo 18 taškų pelnęs Simas Nagelė (12 atkovotų kamuolių, 6 rezultatyvūs perdavimai), 17 pridėjo Klaudijus Kundelis (9 atkovoti kamuoliai), 14 – Lukas Nagelė (17 atkovotų kamuolių).

Pralaimėjusiųjų gretose 29 taškus pelnė Mantas Šinkūnas (11 atkovotų kamuolių, 7 rezultatyvūs perdavimai), 14 – Matas Seibutis (18 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvūs perdavimai), 12 pridėjo Egidijus Žyla.

Antrieji į aikštelę išbėgo „Entuziastai“ ir BC „Miško draugas“. Jau pirmajame kėlinyje „Entuziastai“ šovė į priekį, užbaigdami kėlinį rezultatu 21:4, ir išlaikė pranašumą iki pat varžybų pabaigos. Baigiantis ketvirtajam kėliniui švieslentėje švietė rezultatas 85:57 „Entuziastų“ naudai.

Nugalėtojų gretose nesustabdomas buvo Renatas Jegorovas, pelnęs 31 tašką (17 atkovotų kamuolių ir 5 rezultatyvūs perdavimai), 20 taškų pridėjo Mindaugas Dūda (6 atkovoti kamuoliai), 14 – Tomas Trumpa (3 rezultatyvūs perdavimai).

BC „Miško draugas“ gretose rezultatyviausias buvo Ainoras Kriukelis, pelnęs 13 taškų, po 10 pridėjo Justas Pranckūnas ir Adomas Sabaliauskas (9 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai).

Paskutinieji į aikštelę išbėgo lygos lyderiai „Fenikso“ komanda ir antroje vietoje esantys „Rokiškio KKSC“ krepšininkai. Nors tris kėlinius vyko apylygė kova, visgi ketvirtajame kėlinyje „Fenikso“ krepšininkai spurtavo ir rungtynes užbaigė pergale 92:72.

„Fenikso“ gretose nesustabdomas buvo Laurynas Bimba, pelnęs 35 taškus (20 atkovotų kamuolių), 20 pridėjo Karolis Kvedaravičius (6 rezultatyvūs perdavimai), 15 – Valentas Pupšys (9 atkovoti kamuoliai).

Pralaimėjusiųjų gretose 22 taškus pelnė Salvijus Laužadis (11 atkovotų kamuolių, 9 rezultatyvūs perdavimai), 15 – Nojus Naprys, 12 – Matas Juozapavičius (5 atkovoti kamuoliai ir 9 rezultatyvūs perdavimai).

Artimiausios varžybos lygoje vyks vasario 23 d. 19.30 val. Susitiks „Entuziastai“ ir „Rokiškio KKSC“. Vasario 24 d. 10.30 val. žais Pandėlio „Liepsna“ ir „Feniksas“, 12.15 val. – BC „Miško draugas“ ir „Garažas“. Varžybas gyvai galėsite stebėti Rokiškio KKSC salėje.