blank

Sekmadienio rytą savo jėgas išbandė „Entuziastai“ ir „Feniksas“. „Entuziastai“ įrodė savo pranašumą rezultatu 77:67, o „Fenikso“ krepšininkams tai buvo pirmasis pralaimėjimas šiame sezone.

Nugalėtojams 25 taškus pelnė (19 atkovotų kamuolių, 4 rezultatyvūs perdavimai) Renatas Jegorovas, 16 pridėjo Tomas Trumpa, 13 – Egidijus Vilimas (9 atkovoti kamuoliai).

Pralaimėtojų gretose 23 taškus pelnė Valentinas Pupšys (6 atkovoti kamuoliai ir 6 rezultatyvūs perdavimai), 12 – Renaldas Blažys, 11 – Domas Černiauskis (10 atkovotų kamuolių ir 4 rezultatyvūs perdavimai).

Turnyrinėje lentelėje „Fenikso“ krepšininkai ir toliau pirmauja (7 pergalės ir 1 pralaimėjimas), antrąją vietą užima Rokiškio „KKSC“ krepšininkai (6 pergalės ir 2 pralaimėjimai), treti žengia BC „Miško Draugas“ (5 pergalės ir 3 pralaimėjimai), ketvirtoje rikiuojasi „Entuziastai“ (5 pergalės ir 3 pralaimėjimai), penktoje „Garažas“ (1 pergalė ir 7 pralaimėjimai), šeštoje – Pandėlio „Liepsna“, patyrusi 8 pralaimėjimus ir dar nepajutusi pergalės skonio.

Artimiausios varžybos RRKL laukia jau šį sekmadienį, vasario 11 dieną. 11 val. susigrums „Garažas“ ir Pandėlio „Liepsna“, 12.45 val. – „Entuziastai“ ir BC „Miško draugas“, o 14.30 val. – „Feniksas“ ir Rokiškio „KKSC“. Visas varžybas gyvai galite stebėti Rokiškio KKSC salėje.

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: