Asmeninio archyvo nuotr.

Prieš vykdami į šias varžybas klubo nariai žinojo, kad kova bus atkakli. „JTK Grizlio“ sportininkai vyksta į varžybas ne tam, kad dalyvautų, o tam, kad laimėtų. Jaunių grupėje, kurioje varžėsi ir rokiškėnai, dalyvavo 38 sportininkai. Vykintas Strungys svorio kategorijoje iki 83 kg pasiekė puikių rezultatų: pritūpimo veiksmas – 160 kg, spaudimo – 100 kg, štangos traukimo – 200 kg. Suma – 460 kg. Sportininkas savo svorio kategorijoje užėmė antrąją vietą.

D. Barauskas.

Domantas Barauskas svorio kategorijoje iki 93 kg neturėjo lygių ir užėmė pirmąją vietą. Jo rezultatai: pritūpimo veiksmas – 190 kg., spaudimo – 120 kg, štangos traukimo – 230 kg. Suma – 540 kg.

Bendroje įskaitoje Rokiškio sportininkai atrodė puikiai: trečiąją vietą užėmė V. Strungys, o stipriausiojo titulą iškovojo D. Barauskas. Beje, šis sportininkas karjerą „JTK Grizlyje“ pradėjo vos prieš porą metų.

V. Strungys

D. Barauskas kartu su daugkartiniu Lietuvos, Europos ir pasaulio nugalėtoju, rekordininku Nojumi Konstantinu Čypu rugpjūčio mėnesį planuoja dalyvauti pasaulio jėgos trikovės čempionate, kuris vyks Turkijoje.

Sporto klubas „JTK Grizlis“ yra ne pelno siekianti organizacija, tad norintys ir galintys padėti  šiems sportininkams išvykti  į varžybas ir atstovauti ne tik Rokiškio miestui, bet ir Lietuvai, kviečiami prisidėti. Daugiau informacijos galite gauti tel. +370 612 79 952.

Sportininkus treniruoja daugkartinis Lietuvos, Europos ir Pasaulio prizininkas Robertas Bartkevičius.