V. Daudžvardžio ir T. Pupeikio ekipažas džiaugėsi savo grupėje užimta antra vieta. Aušros Bražionienės nuotr.

Praėjusį savaitgalį Kelmėje startavo Lietuvos automobilių ralio čempionato 3-iasis etapas – ralis „Žemaitija 2014″. Lenktynėse dalyvavo rokiškėnai: vairuotojas Virginijus Daudžvardis su vilniečiu šturmanu Tadu Pupeikiu (automobilis OPEL KADETT) bei šturmanas Matas Valiulis su kauniečiu vairuotoju Giedriumi Firantu (BMW 325).
Ekipažai kovojo ne tik vieni su kitais, bet ir su alinančiu karščiu. Nuo pat ryto plieskusi saulė ir tvyroję rekordiniai karščiai orą automobilio salone kaitino iki 60 laipsnių. M. Valiulio ir G. Firanto ekipažas bendroje įskaitoje užėmė 8 vietą bei pirmas vietas savo grupėje ir viena ašimi varomu automobiliu. V. Daudžvardžio ir T. Pupeikio ekipažas bendroje įskaitoje užėmė 22 vietą, savoje grupėje jie liko antri. Pasak V. Daudžvardžio, greičio ruožai buvo sunkūs ir techniškai sudėtingi: „Varžytis nebuvo lengva, važiavome kaip pirtyje, bet turėjome tikslą klasėje užimti kuo aukštesnę vietą. Jau pirmajame greičio ruože finišavome bendroje 8 vietoje. Nusprendėme daug nerizikuoti, nes konkurentai šių metų sezone važiuoja penktą kartą, o mes – pirmąjį ir dar su nauju automobiliu, be to, G. Firantas lenktyniauja po trejų metų pertraukos. Baigiantis greičio ruožams žinojome, kad už mūsų važiuojantis ekipažas atsilieka dviem minutėmis. Tai leido sumažinti tempą, pasaugoti automobilį artėjančiam „300 ežerų” raliui Zarasuose”.
Kitas ekipažų startas – ateinantį šeštadienį Utenoje, kur vyks 3-iasis Lietuvos ralio sprinto čempionato etapas. Po savaitės Zarasuose startuos „300 ežerų”, kurio vieno greičio ruožo trasa drieksis Rokiškio rajone.