J. Kačerausko nuotr.

Patentuotas tik pavadinimas

Klausimas – ką perduoti? Rokiškio verslo klubas yra patentavęs tik renginio pavadinimą, ne patį renginį ir ne pačią idėją ir, laimei, tikrai ne Kalėdas ar Rokiškio Kalėdų rezidencijos vietą – dvarą. Taigi Kalėdų dvasios, eglės, dvaro ar kalėdinių renginių Anykščiams joks verslo klubas tikrai neperduos.

Anykščiuose tikisi didesnio susidomėjimo

Kaip „Gimtajam…“ patvirtino I. Tarvydis, šios kalbos turi pagrindo, tačiau tai ne jo vieno iniciatyva – dauguma Rokiškio verslo klubo narių balsavo už tai, kad Kalėdų rezidencija būtų perkelta į Anykščius.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

azija
Subscribe
Informuoti apie
guest
23 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Zosė
Zosė
2019 9 spalio 17:24

Pažiūrėkit dar kartą verslininkai Rokiškio, kurie Kalėdų šventę už pinigus norite organizuoti filmą “Kalėdų giesmė” ir pamąstykite, labai pamąstykite apie save, savo verslą, pinigus ir tai, kad visi mes esame mirtingi deja…

Nuomone
Nuomone
2019 5 spalio 22:22

Tik uz Anykscius !! Nuostabus miestukas, be galo jaukus ir tvarkingas, išpuoselėtas ir prižiūrėtas visais metų laikais. O kiek dar lankytinų ir įdomių vietų ! Puiki idėja Kalėdų rezidenciją įkurti ten ir dar geriau visam laikui !

untanas
untanas
2019 5 spalio 11:42

Be verslo klubo yra daug verslinku tik smulkesniu.Jei atsirastu geri organizatoriai ,keliskart galima butu surinkt lešų daugiau ir šventę padaryt geresnę nei Anykščiuose

O as
O as
2019 5 spalio 9:25

O aš manau Anykščiai verti, kad ten būtų Kalėdų rezidencija. Gražus tvarkingas miestas, turetu buti LK kulturos sostine!!!! Tvarkosi puikiai, gelynai nepriekaistingi, Su Rokiskiu nera ko lyginti.

taigi
taigi
2019 6 spalio 15:00
Reply to  O as

jau senokai buvo kultūros sostine Anykščiai, po to ir miestą tvarkyti pradėjo, daugiau turistų sulaukia

Nuomone
Nuomone
2019 7 spalio 20:05
Reply to  taigi

Anykščiai pavyzdynis miestukas!! Tvarkosi puikiai, norėčiau ten gyventi 🙂

neišmušit meilės savo miestui
neišmušit meilės savo miestui
2019 4 spalio 17:17

nesvarbu, svečiai vis tiek pirmą kartą apsilankę Rokiškyje nustemba nuo Rokiškio dvaro ir Nepriklausomybės aikštės ansamblio grožio! Ir aikčioja, koks perlas. Dar jei pastatui, kuriame įsikūręs gėlių salonas Laumenė sugrąžintume sovietmečiu užmūrytas arkas iš Respublikos gatvės pusės! Tik gyvybės miestui reikia įpūsti, daugiau paslaugų, daugiau įdomių aktyvių veiklų vaikams, kas keliauja su šeimomis kad būtų ką veikti. sutvarkyti Rokiškio ežerą – įrengti dviračių takus. Dar ačiū kavinei “Pupelė”, visada malonu ir jauku, ir svečiams labai patinka

Viktoras
Viktoras
2019 9 spalio 15:08

Gera dabar rašyti ir kalbėti apie aikštės grožį. Bet buvo ir tokių , kaip Gintukas Dainys, kuris gulėsi kryžiumi, kad aikštė liktų apaugusi senais medžiais, išmindžiotais takeliais ir t.t. Buvo paskelbęs net bado akciją.

Henka
2019 4 spalio 17:15

fantazioras, tas kujalis, eglutes tai seimo narys išrombino prie ežerioko… nėr eglučių… o Anykščiuose eglutės dar neišrombintos… Kalėdų be eglučių nebūna, todėl ir keliasi į kitą plotą….

hohoho
hohoho
2019 4 spalio 17:07

peršasi išvada, kad trumpa ir tarvydis arčiau Astravo traukiasi 😀

Simas
Simas
2019 4 spalio 14:07

Su verslu viskas gerai, mieli žmonės nebepavydėkite, nesibarkite, laisvoje Lietuvoje – laisvi pasirinkimai. Sėkmės visiems, kas bebūtų ….

* * *
* * *
2019 4 spalio 13:33

Keletą metų Rokiškyje turėjome gražius kalėdinius renginius. Dėka rajono verslininkų džiaugėsi ir vaikai, ir suaugę. Tačiau priimta manyti, kad jei jau keletą metų padarei gerą darbą, tai privalai ir sekančiais metais daryti. Juk neprivalėjo prisidėti praeitais metais, neprivalo ir šiais.

Žiurovas
Žiurovas
2019 4 spalio 12:41

Čia vadinasi kerštas: neišrinkot, tai negausit saldainių (iš Kalėdų senelio).

Žurnalistams
2019 4 spalio 10:03

Giedriau, prisijungsiu prie tavęs. Ačiū už iniciatyvą. Susisieksim.

Nuomonė
Nuomonė
2019 4 spalio 8:59

Siūlau ne tik rezidenciją, bet ir visam laikui visam “Cirko klubui” su pagrindiniu klounu priešakyje kraustytis į Anykščius.

Giedrius
2019 4 spalio 8:34

Sužinojęs šią žinią dar ilgai maniau, kad tai pokštas. Pasirodo ne. Galvoje sukasi įvairios mintys ir tiesą pasakius ne pačios gražiausios. Kaip viešasis asmuo, dalinai atstovaujantis Rokiškio krašto muziejų galiu būti apkaltintas privačių ir viešų interesų konflikto eskalavimu ar dar kokiais velniais. Bet nutylėti ir pasidžiaugti kaimyninio rajono laime nukritusia iš dangaus kažkaip ir nekorektiška būnant Rokiškio miesto piliečiu. Nesuprantu, kodėl vietos verslas taip nemyli Rokiškio? sūrio namus stato Ukmergėje, lengva ranka atiduoda (ar parduoda) unikalią Kalėdų rezidencijos idėją Anykščiams, būtent tada, kai jau Lietuvos visuomenėje (kaip sako vienas mano draugas) susiformavo vingis smegenyse – Rokiškis lygu Kalėdų sostinė. Kai… Skaityti daugiau »

Rokiškis Kalėdų sostinė
Rokiškis Kalėdų sostinė
2019 4 spalio 17:06
Reply to  Giedrius

taip, galima pakoreguoti vardą, ir vis tiek kurti Rokiškyje gražų, jaukų Kalėdų centrą-miestelį

vicka
vicka
2019 4 spalio 17:12
Reply to  Giedrius

fantazioras, tas kujalis, eglutes tai seimo narys išrombino prie ežerioko… nėr eglučių… o Anykščiuose eglutės dar neišrombintos… Kalėdų be eglučių nebūna, todėl ir keliasi į kitą plotą….

įdomu
įdomu
2019 6 spalio 15:02
Reply to  vicka

o tai kur gyventojai žiūri kai eglutes, pušeles visokie prie valdžios rombina? tarp žmonių pasėta tokia baimės ponui kultūra, kad demokratija net nesisapnuoja

Kamanė
Kamanė
2019 3 spalio 22:27

Geriau tegu perduoda Čikagai, vis įdomiau 🙂 iš didelio rašto, išeina iš krašto

Valius
Valius
2019 3 spalio 21:16

Šauni idėja. Gražius darbu reikia viešinti ir dalytis geriu.

Ilona
Ilona
2019 3 spalio 21:12

parsidavėliai – parduokite ir perduokite VISKĄ.

Pritvota iš stoties
Pritvota iš stoties
2019 3 spalio 21:04

Ir norit pasakyt, už tokius darbelius ir “atimtas Kalėdas” dar kažkas “Keuliciją už laisvę vogti” rinks kitiems rinkimams? Baikit, nemanau 😀 Nešdinkitės velniop su savo šita kalėdine fazenda, mes geresnę šventę padarysim, vo 🙂