J. Kačerausko nuotr.

Patentuotas tik pavadinimas

Klausimas – ką perduoti? Rokiškio verslo klubas yra patentavęs tik renginio pavadinimą, ne patį renginį ir ne pačią idėją ir, laimei, tikrai ne Kalėdas ar Rokiškio Kalėdų rezidencijos vietą – dvarą. Taigi Kalėdų dvasios, eglės, dvaro ar kalėdinių renginių Anykščiams joks verslo klubas tikrai neperduos.

Anykščiuose tikisi didesnio susidomėjimo

Kaip „Gimtajam…“ patvirtino I. Tarvydis, šios kalbos turi pagrindo, tačiau tai ne jo vieno iniciatyva – dauguma Rokiškio verslo klubo narių balsavo už tai, kad Kalėdų rezidencija būtų perkelta į Anykščius.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

azija

23
Rašyti komentarą

avatar
17 Comment threads
6 Thread replies
21 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
17 Comment authors
ZosėViktorasįdomutaigiNuomone Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie

Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/grokiskis/domains/grokiskis.lt/public_html/wp-content/plugins/wpdiscuz/templates/comment/class.WpdiscuzWalker.php on line 190
Zosė
Zosė

Pažiūrėkit dar kartą verslininkai Rokiškio, kurie Kalėdų šventę už pinigus norite organizuoti filmą „Kalėdų giesmė“ ir pamąstykite, labai pamąstykite apie save, savo verslą, pinigus ir tai, kad visi mes esame mirtingi deja…

Nuomone
Nuomone

Tik uz Anykscius !! Nuostabus miestukas, be galo jaukus ir tvarkingas, išpuoselėtas ir prižiūrėtas visais metų laikais. O kiek dar lankytinų ir įdomių vietų ! Puiki idėja Kalėdų rezidenciją įkurti ten ir dar geriau visam laikui !

untanas
untanas

Be verslo klubo yra daug verslinku tik smulkesniu.Jei atsirastu geri organizatoriai ,keliskart galima butu surinkt lešų daugiau ir šventę padaryt geresnę nei Anykščiuose

O as
O as

O aš manau Anykščiai verti, kad ten būtų Kalėdų rezidencija. Gražus tvarkingas miestas, turetu buti LK kulturos sostine!!!! Tvarkosi puikiai, gelynai nepriekaistingi, Su Rokiskiu nera ko lyginti.

taigi
taigi

jau senokai buvo kultūros sostine Anykščiai, po to ir miestą tvarkyti pradėjo, daugiau turistų sulaukia

Nuomone
Nuomone

Anykščiai pavyzdynis miestukas!! Tvarkosi puikiai, norėčiau ten gyventi 🙂

neišmušit meilės savo miestui
neišmušit meilės savo miestui

nesvarbu, svečiai vis tiek pirmą kartą apsilankę Rokiškyje nustemba nuo Rokiškio dvaro ir Nepriklausomybės aikštės ansamblio grožio! Ir aikčioja, koks perlas. Dar jei pastatui, kuriame įsikūręs gėlių salonas Laumenė sugrąžintume sovietmečiu užmūrytas arkas iš Respublikos gatvės pusės! Tik gyvybės miestui reikia įpūsti, daugiau paslaugų, daugiau įdomių aktyvių veiklų vaikams, kas keliauja su šeimomis kad būtų ką veikti. sutvarkyti Rokiškio ežerą – įrengti dviračių takus. Dar ačiū kavinei „Pupelė“, visada malonu ir jauku, ir svečiams labai patinka

Viktoras
Viktoras

Gera dabar rašyti ir kalbėti apie aikštės grožį. Bet buvo ir tokių , kaip Gintukas Dainys, kuris gulėsi kryžiumi, kad aikštė liktų apaugusi senais medžiais, išmindžiotais takeliais ir t.t. Buvo paskelbęs net bado akciją.

Henka

fantazioras, tas kujalis, eglutes tai seimo narys išrombino prie ežerioko… nėr eglučių… o Anykščiuose eglutės dar neišrombintos… Kalėdų be eglučių nebūna, todėl ir keliasi į kitą plotą….

hohoho
hohoho

peršasi išvada, kad trumpa ir tarvydis arčiau Astravo traukiasi 😀

Simas
Simas

Su verslu viskas gerai, mieli žmonės nebepavydėkite, nesibarkite, laisvoje Lietuvoje – laisvi pasirinkimai. Sėkmės visiems, kas bebūtų ….

* * *
* * *

Keletą metų Rokiškyje turėjome gražius kalėdinius renginius. Dėka rajono verslininkų džiaugėsi ir vaikai, ir suaugę. Tačiau priimta manyti, kad jei jau keletą metų padarei gerą darbą, tai privalai ir sekančiais metais daryti. Juk neprivalėjo prisidėti praeitais metais, neprivalo ir šiais.

Žiurovas
Žiurovas

Čia vadinasi kerštas: neišrinkot, tai negausit saldainių (iš Kalėdų senelio).

Giedriau, prisijungsiu prie tavęs. Ačiū už iniciatyvą. Susisieksim.

Nuomonė
Nuomonė

Siūlau ne tik rezidenciją, bet ir visam laikui visam „Cirko klubui“ su pagrindiniu klounu priešakyje kraustytis į Anykščius.

Giedrius Kujelis

Sužinojęs šią žinią dar ilgai maniau, kad tai pokštas. Pasirodo ne. Galvoje sukasi įvairios mintys ir tiesą pasakius ne pačios gražiausios. Kaip viešasis asmuo, dalinai atstovaujantis Rokiškio krašto muziejų galiu būti apkaltintas privačių ir viešų interesų konflikto eskalavimu ar dar kokiais velniais. Bet nutylėti ir pasidžiaugti kaimyninio rajono laime nukritusia iš dangaus kažkaip ir nekorektiška būnant Rokiškio miesto piliečiu. Nesuprantu, kodėl vietos verslas taip nemyli Rokiškio? sūrio namus stato Ukmergėje, lengva ranka atiduoda (ar parduoda) unikalią Kalėdų rezidencijos idėją Anykščiams, būtent tada, kai jau Lietuvos visuomenėje (kaip sako vienas mano draugas) susiformavo vingis smegenyse – Rokiškis lygu Kalėdų sostinė. Kai… Skaityti daugiau »

Rokiškis Kalėdų sostinė
Rokiškis Kalėdų sostinė

taip, galima pakoreguoti vardą, ir vis tiek kurti Rokiškyje gražų, jaukų Kalėdų centrą-miestelį

vicka
vicka

fantazioras, tas kujalis, eglutes tai seimo narys išrombino prie ežerioko… nėr eglučių… o Anykščiuose eglutės dar neišrombintos… Kalėdų be eglučių nebūna, todėl ir keliasi į kitą plotą….

įdomu
įdomu

o tai kur gyventojai žiūri kai eglutes, pušeles visokie prie valdžios rombina? tarp žmonių pasėta tokia baimės ponui kultūra, kad demokratija net nesisapnuoja

Kamanė
Kamanė

Geriau tegu perduoda Čikagai, vis įdomiau 🙂 iš didelio rašto, išeina iš krašto

Valius
Valius

Šauni idėja. Gražius darbu reikia viešinti ir dalytis geriu.

Ilona
Ilona

parsidavėliai – parduokite ir perduokite VISKĄ.

Pritvota iš stoties
Pritvota iš stoties

Ir norit pasakyt, už tokius darbelius ir „atimtas Kalėdas“ dar kažkas „Keuliciją už laisvę vogti“ rinks kitiems rinkimams? Baikit, nemanau 😀 Nešdinkitės velniop su savo šita kalėdine fazenda, mes geresnę šventę padarysim, vo 🙂