R. Keliuotytės nuotr.

Vaikai neliks be skubios medicinos pagalbos

Pasak direktorės, Vaikų ligų skyrius uždaromas laikinai, mėnesiui. Jis neveiks nuo liepos 6 d. iki rugpjūčio pradžios. „Šiuo periodu ligoninėje vaikams bus teikiama visa skubi medicininė pagalba. Tėveliai turi kreiptis į ligoninės priimamąjį, ten gaus visą reikalingą informaciją ir bus nukreipti pas gydytojus. Šį mėnesį nebus teikiamos tik vaikų stacionarinio gydymo paslaugos“, – sakė R. Markevičienė.

Pasak direktorės, vasarą, prasidėjus atostogų metui, daugelio rajonų ligoninėse, pavyzdžiui, Kupiškio, Zarasų, Ignalinos, egzistuoja tokia praktika, tačiau Rokiškio ligoninėje – tai pirmas kartas. „Turime išleisti gydytojus, medicinos personalą atostogų, o pediatrų ir taip trūksta. Šiemet Rokiškio ligoninę dėl asmeninių priežasčių paliko Vaikų ligų skyriaus vedėja Virginija Černiauskaitė, ji persikraustė į Panevėžį, kita vaikų gydytoja – Marijana Čeponytė – serga. Bandėme laikinam darbui prisikalbinti specialistus iš aplinkinių rajonų ligoninių ar Rokiškio pirminės asmens sveikatos priežiūros centro, tačiau visų specialistų krūvis ir taip didelis. Taigi priėmėme sprendimą mėnesiui uždaryti visą skyrių“, – teigė direktorė ir akcentavo, kad visą reikalingą skubiąją medicinos pagalbą vaikai tikrai gaus –apie tai informuoti visi.

(Daugiau – ketvirtadienio „Gimtajame…“)

Prie Dirdų

2
Rašyti komentarą

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
HenkaAndrius Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Henka

Ar sveiikatos ministerija žino apie šiuos cirkus… Buvo akreditacija ligoninės ir toks variantas nenumatytas…. Vadovas iš Tvarka bus.,.. nesusitvarko…

Andrius
Andrius

Tuo paciu galetu ir renovuoti, sutvarkyti vaiku palatas nes jos ten baisios