J. Kačerausko nuotr.

„Fazės“ ekipa Kupiškyje rezultatu 93:57 nusileido vietos Paketurių BC „Devold“ ekipai. Šeimininkai nuo rungtynių pradžios ėmėsi iniciatyvos ir iki finalinio teisėjo švilpuko jos nepaleido. Tiesa, trečiajame kėlinyje mūsiškiai ir kupiškėnai žaidė taškas į tašką, tačiau tai buvo tik menka paguoda.

„Fazės“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė Kasparas Kavoliūnas, įmetęs 26 taškus. Valentinas Pupšys pridėjo 11, Orestas Šnioka – 8, Darius Žukauskas, Karolis Azaravičius ir Marius Beleiša – po 4 taškus.

Panašus likimas ištiko ir Pandėlio ekipą: svečiuose 73:53 nusileista Vabalninko MB „Ingauda“. Pirmoje rungtynių dalyje pandėliečiai atsilikinėjo tik kelias taškais, tačiau po ilgosios pertraukos šeimininkai pabėgo ir šventė užtikrintą pergalę.

Pandėliečiams Rokas Kužulis surinko 16, Lukas Nagelė – 14, Simas Nagelė ir Vidas Joneliūkštis – po 8, Martynas Karaliūnas – 3, Vygantas Kavaliauskas ir Salvijus Kubilius – po 2 taškus.