Rungtynių akimirka. Juodupės sporto klubo nuotr.

Atvirajame Lietuvos ledo ritulio čempionate „mini“ sensaciją sukūrė Juodupės „Juodupės“ komanda, kuri šeštadienį išvykoje 8:3 (2:1, 5:2, 1:0) nugalėjo Elektrėnų „Lokius – Poseidoną“.

Dvikovoje svečiai varžovams pirmauti neleido nė karto. Po Aurelijaus Kriščiūno įvarčio (10:24), „Juodupė“ išsiveržė į priekį, po minutės Rolandas Aliukonis (11:40) rezultatą išlygino. Pirmąjį kėlinį laimėjo svečiai, kurie pirmavo po Olego Afanasjevo įvarčio (13:04).

Antrajame kėlinyje Andrejus Prichodko (24:19) dar kartą išlygino rezultatą, tačiau labai greitai „Juodupė“ vėl buvo priekyje (24:45), kai pasižymėjo Artūras Katulis. Lietuvos ledo ritulio rinktinės žaidėjų įvarčių seriją pratęsė A.Kriščiūnas (27:05, dauguma) ir rezultatas tapo 4:2 „Juodupės“ naudai.

Elektrėniškis Dominykas Škadauskas (29:04) sumažino skirtumą iki minimumo, tačiau „Juodupėje“ ir toliau siautėjo Lietuvos rinktinės vyrai. A.Katulis (35:35, dauguma), A.Kriščiūnas (37:21) pelnė po įvartį, dar vieną pridėjo Sergejus Obožinas  ir po dviejų kėlinių svečiai pabėgo 7:3.

Besibaigiant trečiajam kėliniui P.Afanasjevas įmušė dar vieną įvartį ir „Juodupė“ užfiksavo kol kas didžiausią čempionato staigmeną šiame sezone.

„Lokiai Poseidonas patyrė pirmąjį pralaimėjimą sezone, tačiau su 9 taškais liko čempionato lyderiais.