„Šeima – pirmoje vietoje, po jos – politika“, – sakė planų į aukštą valdžios postą turintis Tadas Barauskas, sprendimuose sulaukiantis užtikrinto žmonos Lauros palaikymo. A. Minkevičienės nuotr.

– Kodėl interviu pasikvietėt ne į naują šeimos namą už dvaro, o į blokinio daugiabučio butą? Ką slepiate?

– Pasikviesčiau į namą, bet jo neturiu (juokiasi – aut. past.). Yra tik trijų kambarių butas P. Širvio gatvėje, kuriame pradėjom gyvent pavasarį. Kažkas sukūrė legendą, esą „žiūrėkit, koks nedorėlis, jis iš kontrabandos, kurios šleifas man tebeklijuojamas, namą pasistatė“. Šios apkalbos persekioja ne vienerius metus, nors niekas nematė net namo pamatų.

– O tai jie vis dėto yra?

– Yra sklypas už Rokiškio dvaro, pirkau žemę beveik prieš dešimtmetį, už litus. Galvojau namą statyt, turėjau kiek pasitaupęs, maniau, imsiu iš banko paskolą. Bet „nusileidau ant žemės“ – atėjo suvokimas, kam man, viengungiui, namas? Jei tada būčiau turėjęs žmoną, gal ir būčiau statęs. Iki dabar tas sklypas tuščias stovi, audžiu mintį, gal kada nors… Pavyduoliams galiu pasakyt: tą 45 arų sklypą galėčiau padalinti, parduoti dalimis ir tapti turtuoliu (juokiasi – aut. past.).

– Netempiau už liežuvio apie žmoną. Ieškojot žmonos, nes partijos bičiuliai įpareigojo? Juk buvote, liaudiškai tariant, tikras senbernis… O dabar – jaunas tėtis.

– Pajuokausiu… Partijos bičiulių „nurodymas“ buvo geras spyris, kad, artėjant mano keturiasdešimtmečiui, būtina styguot ne tik politinę karjerą, bet ir asmeninį gyvenimą. Kai mane išrinko socialdemokratų rajono skyriaus pirmininku, gavau „įpareigojimą“ sukurti šeimą. Vestuves su Laura atšokom, dabar auginam 6 mėnesių Ugnę.

(Daugiau – ketvirtadienio „Gimtajame…“)

Prie Dirdų

20
Rašyti komentarą

avatar
17 Comment threads
3 Thread replies
13 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
14 Comment authors
JonasZojaRūkoriusVickaHomeras Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Jonas
Jonas

Ale tiek daug mokslų baigė,o kiek pinigų reikėjo,tai kur jų gavo kad ir mokslui užteko ir skypui it t.t.

Zoja
Zoja

Labai malonu matyti bedarbį, visada su kostiumu ir kaklaraiščiu :). Turbūt pastoviai prie Rokiškio baseino šmirinėdamas ieško trenerio darbo 🙂

Rūkorius
Rūkorius

Apsaugo, Viespatie,rokiskenus nuo Tado Barausko!

Vicka
Vicka

Kodėl akis nori paslėpti po juodais akiniais?

Henka

Komunistai nuo senu laiku buvo kontrabandistai arba plesikai… visi tai zino…

Henka

Homerai, sakai Barauskaite patrauklesne uz Vagoni, o kaip del patrauklumo Cepulis paciam… Negi jie tau ne meilus…

Petras
Petras

Idomu uz kokias lesas po Turkijas laksto, budamas bedarbis… Maza, kad laksto po uzsienius, bet dar is tumbackos zmonai pinigus paduoda… ar tik ne juopenai pinigus i tumbacka sunese…

Homeras
Homeras

Kam kam srutas pilti, o tam, nes Barauskas daug populiaresnis ir patrauklesnis uz Vagoni. Tai Cepulis su Vagoniu net pazaliave nuo pykcio.

Skaitytojas
Skaitytojas

Ramus, nuoširdus žmogus. Kam taip srutas pilti? Ateitis viską parodys.

Trampas
Trampas

Jei ne Barauskas, Vagonis dar ir dabar siuksles rinktu. Istempe tiesiog i merus, o kaip Vagonis atsidekojo. Padek Tadai i vieta Antaniuka ir cia.

Login
Login

Saunuolis Tadas, as uz ji, tinkamas i merus tikrai: protingas, turi patirties, turi charizmos.

Henka

Gal Barauskaite pasidalins patirtimi kaip is mokytojo ir bedarbio algos galima toki sklypeli nusipirkti… Kazkaip mokytojams vis maza pinigu o cia brac toks sklypelis, ar tik ne juodupenai bus paremia…

Pachmelas
Pachmelas

Tai yra zmoniu kaip Cepulis kurie prageria ir pinigus ir kepenis. Yra tokiu zmoniu kurie neprageria.

Henka

Mokytojai nevartoja, bet deja zemes sklypu neperka… O zmones negeria del keliu priezasciu, matyt bijo girtas prasitarti apie sutartis su Minsku… O Cepulis nebijo taures pakelti, nes neturi ka slepti…

jo,jo
jo,jo

Dieve,Dieve iki kur nusivažiavom,kad tokie tipai drįsta kandidatuoti;verkti norisi….

Henka

Ko gero Tadas yra is trejetuko kandidatu, kurie realiai pretenduoja pakliuti i antra tura (dar galima prideti Godeliauska ir Burnickas). Gerai, kad Tadas issikele savo kandidatura i merus ir ji palaiko partija. Tokiu jaunu zmoniu ir reikia uz rajono vairo. Kiek teko bendrauti, tai protingas, bendraujantis zmogus. Tikrai neizeis žmogaus. Turi stubura, bet diplomatiškas. Tinkamas kandidatas i merus. Aisku Cepulis su Vagoniu kaip begalėdami pils purvus, nes niekam neidomus eiles gale, reikia musti realius kandidatus.

Petras
Petras

Tadziukas ne tik Juodupeje zinomas, bet del tu paciu priezasciu buvo nusalintas rinkimuose i Seima. Rokiskis tylinciais pagarsejo: Saulis, Kazulenas, Martinelis ir dabar zada tyleti Tadziukas… Uz jos pagalvoja ir pakalba kiti…

U-40
U-40

Darbais save garsink, nes nuotraukos iš kategorijos aš turiu žmona , nepadės!

Qnqlis
Qnqlis

Dumu be ugnies nebuna

Henka

Komunistai kaip įprato kontrabandos būdu gabenti Iškrą ir kitas gazietas bei kitas prekes negali sustoti, iš čia ir sklypai nepamatuoto dydžio ..