E. Kundrotas ir L. Karkaitė. Asmeninių archyvų nuotr.

-Papasakokit apie savo išleidžiamą klasę – kuo jie ypatingi, ką žada studijuoti ir apie ką svajoja?

Egidijus Kundrotas: Tai trečioji mano išleidžiama abiturientų laida. Jau nuo pirmų dienų, kai susitikome pirmoje gimnazijos klasėje, labai džiaugiausi, kad gavau labai šaunius, kūrybingus, veiklius vaikus. Juos augino ir auklėjo puikios pedagogės Sigita Rubliauskienė ir Raimonda Rumšienė. Su kai kuriais auklėtiniais esam pažįstami nuo pat vaikystės, darželio „Varpelis“, kuriame teko juos mokyti dainelių. Liko daug šiltų, gražių prisiminimų: daug perplauktų upių, nuvažiuotų dviračiais kilometrų, įveiktų kalnų su slidėmis, sužaistų tinklinio rungtynių, suorganizuotų švenčių ir sudainuotų bei sugrotų dainų.

Laima Karkaitė: Šios klasės auklėtoja  tapau, kai jie buvo aštuntokai, nors matematiką dėsčiau nuo penktos klasės. Kad jie buvo vaikiškai pasiutę jautė visa mokykla. Nuo penktos klasės juos auklėjo jauna anglų kalbos mokytoja Jūratė Varkalytė, kuri be galo daug dėmesio skyrė jų paaugliškoms problemoms spręsti. Mokytojai išvykus, aš tęsiau jos pradėtą sunkų darbą. Devintoje klasėje, iš trijų klasių likus tik dviem klasėms,  maniškė pasipildė naujais mokiniais. Tapę  gimnazistais jie  surimtėjo ir problemų liko mažiau. Gal atėjo suvokimas, kad reikia pradėti mokytis. Nors kai kurie tai suprato šių metų pavasarį.

Kokią specialybę pasirinks, šiuo metu sunku pasakyti. Labai maža dalis žino, ką norėtų studijuoti. Daugelis specialybę renkasi matydamas įrašus atestate.

Kaip visi jauni žmonės, taip ir šie mano auklėtiniai, svajoja apie įdomų ir prasmingą gyvenimą.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Prie Dirdų

4
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
3 Thread replies
3 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
AndriusertSimasj7dkc Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
j7dkc
j7dkc

laima karkaite, tai viena is blogiausiu mokytoju kurios mane moke, beje ji buvo mano klases auklet, mano matematikos rezultatai per keturius metus krito nuo 8 iki 3, priekyje sededavo keli geriausi mokyniai su kureis ir dirbdavo daugiausiai, visi kiti vos ne nvos kapstes, o galu gale praradau is vis idomuma mokytis ir jau 3 mokymosi metais tiesiog rasiau nuoi lentos ir tik ateidavau i pamokas, kaip ir nemazai mano klasioku, kaip dabar suprantu ji tiesiog nemokejo pateikt medziagos, tik kaiop is kalt formule ir teorija, o kas blogiausia mane dabar persekioja klausimas“kodel as nesupratau matematikos ? biages mokykla pradejau gilintis… Skaityti daugiau »

Simas
Simas

,,tokio tipo,, mokytoju yra islike iki siol Rokiskio mokyklose,tik nevardinsiu ,kuriose,biurokratizmas buvo,ir dar yra…

ert
ert

Labai gaila skaityti tokius komentarus, kuomet tikimasi visko be jokio darbo. Turbūt pergalvojus suprasite kad mažai darbo skyrėte tam dalykui gimnazijoje, o mokytojai mums tik gali padėti, o ne viską už mus išmokti 🙂 labai nemalonu skaityti suaugusio žmogaus tokius nebrandžius komentarus apie tokį šviesų žmogų 🙂 Mane ji taip pat mokė ir galiu pasakyti tik tiek, kad be jos man su šia mokslo sritimi būtų buvę labai blogai, nors matematika niekada nebuvo man malonus mokslas 🙂

Andrius
Andrius

Nebepasakok, nemažai mokinių jau buna nurašyti mokytoju, kaip defektuoti daiktai