blank

Meino meškėnas pavergė vyro širdį

Ugnė Čiučelytė pasakoja, kad Meino meškėnų kačių veislė – viena įspūdingiausių.

„Visada norėjau katino ir visada žavėdavausi Meino meškėnais, bet niekada gyvai nebuvau jų mačiusi. Kartą naršydama pamačiau skelbimą – parduodami Meino meškėnai. Paprašiau vyro nuvažiuoti jų apžiūrėti ir jis sutiko. Vyras ne itin mėgsta kates, bet viskas apsivertė aukštyn kojomis, kai apžiūrėjome veislyną. Vos jis pamatė suaugusį Meino meškėną – pirmasis pasakė „perkam, reikia“. Taip pas mus atsirado Gučis“, – pasakoja U. Čiučelytė.

Meino meškėnas yra įspūdingo dydžio katė, pasižyminti ypatingu žaismingumu, nenustygstamu noru tyrinėti ir apžiūrėti kiekvieną namų kampelį.

Ralis labiausiai myli šviesiaplaukes moteris

Nors Vakarų Škotijos baltieji terjerai buvo veisti kaip medžiokliniai šunys, jie jau seniai pavergė šunų mylėtojų širdis ir tapo puikiais šeimos nariais. Būtent taip nutiko ir Brigitai bei Matui Valiuliams, jų namuose atsirado Ralis.

„Raliui vasario mėnesį sueis dveji metai. Vakarų Škotijos baltasis terjeras dar vadinamas „vestuku“. Apie šios veislės šunį svajojome seniai. Prieš perkant gyvūną Matas net dalyvavo paskaitoje apie šios veislės ypatybes ir priežiūrą. Svarstėme ir apie kitas, didesnių šunų, veisles, tačiau baltas ir nesišeriantis „vestukų“ kailis, juodos akys ir nosytė mus pakerėjo. Dėl vardo ilgai svarstyti nereikėjo – seniai žinojome, kad jis bus Ralis, nes Matas  dalyvauja automobilių ralio varžybose. Ralį pirkome veislyne, jis turi kilmę įrodančius dokumentus. Norėjome auginti šunį, kurio tėvai būtų sveiki, nenualinti, šuo būtų stabilaus charakterio, sveikas. Veisėjai skiria daug laiko, pinigų ir meilės augindami ir veisdami šunis pagal veislės standartus. Nesinori remti „daugintojų“. Skelbimą radome „vestukų“ feisbuko grupėje, po kelių dienų Ralį jau vežėmės į namus iš Telšių“, – pasakoja B. Valiulė.

Ogis – švelniausias katinas

Šokoladinės spalvos britų trumpaplaukis katinas Ogis jau ketveri metai gyvena Ievos ir Dariaus Bulovų šeimoje. Kaip pasakoja Ieva, anksčiau ji nebuvo didelė kačių gerbėja.

„Kai vyras pasiūlė įsigyti katiną, aš kurį laiką dvejojau. Nebuvau didelė šių gyvūnų mylėtoja, nes turėjau prastų pavyzdžių – namuose auginamos katės buvo ne itin draugiškos. Ilgą laiką svajojau apie šokoladinės spalvos labradoro retriverį, bet tuo metu gyvenome nedideliame bute, todėl sutikau auginti katiną. Vieną vakarą gavau dovanų šokoladinės spalvos katiną ir pažadą ateityje turėti šunį. Taip mūsų namuose atsirado Ogis – britų trumpaplaukis. Dabar jam– ketveri“, – pasakoja I. Bulovienė.

Pasak pašnekovės, Ogis – švelniausias katinas, kokį jai teko sutikti. Ne tik dėl savo minkšto ir tankaus kailio, bet ir charakterio.

Išsamiau skaitykite  antradienio „Gimtajame…“

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: