blank
Asmeninių archyvų nuotr.

Du katinai – ne problema

Dominyka Gaškaitė

Niekada negalvojau, kad auginsiu kačiuką, o dabar turiu net du škotų nulėpausius Simbą ir Lokį. Buvau šunų mylėtoja ir visada galvodavau, kad ateityje auginsiu tik šunį, tačiau dar gyvendama Utenoje ir planuodama persikraustymą į kitą butą pagalvodavau apie gyvūną. Tačiau šuniui bute reikia erdvės, o mažo nesinorėjo, tad susimąsčiau apie katiną kaip iš reklamos, pilkai juodą, rainą ir nulėpusiomis ausytėmis. Vieną dieną grįžusi po darbo pavargusi peržiūrėjau skelbimus ir radau katytę mieste, į kurį kaip tik ketinau važiuoti po kelių dienų. Taip pas mane atsirado pirmoji katytė Simba. Kai ji paaugo, pakeičiau jos seną draskyklę į didesnę, su keliais gultais ir stebėdama ją savo „soste“ pagalvojau, kad čia puikiai tilptų dar vienas. Taip atsirado Lokis. Kadangi pirmoji dama yra charakteringa, bijojau, kad gali kilti nesklandumų, tad gyvūnus teko laikyti atskiruose kambariuose kelias dienas. Pasiėmiau net savaitę „mamadienių“ vien tam, kad po truputį suleisčiau juos kartu ir ramiai keliaučiau į darbą.

Su Dora nenuobodžiausi

Ugnė Dragūnaitė

Mūsų kalytė – Dora. Prieš daugiau nei trejus metus kartu su draugu pradėjome svarstyti apie šuns įsigijimą. Socialiniame tinkle „Facebook“ pamatėme skelbimą, jog yra dovanojama trejų metų auksinės spalvos anglų kokerspanielė. Nieko nelaukę susisiekėme jos šeimininkais. Tą pačią dieną Dora tapo mūsų šeimos nare. Nuo vaikystės svajojau auginti būtent šios veislės šunį. Draugo dėka ši svajonė išsipildė. Vos pamatę ją iš karto pamilome, nes ji spinduliavo šiluma ir meile. Susitikimo metu mums papasakojo visas atidavimo priežastis. Jas sužinojus nebebuvo minties neimti. Norėjome kuo greičiau suteikti jai šiltus, mylinčius namus.

Anglų kokerspanieliai yra be galo draugiški bei prieraišūs šunys, mylintys visus, kurie parodo jiems daug dėmesio. Tokia ir Dora. Kiekviename vakarėlyje, išvykoje ar svečiuose yra bene svarbiausias, laukiamiausias ir visų mylimiausias svečias. Tai šuo, kuris nori būti kartu, keliauti ir patirti visus nuotykius su savo šeima. Mūsų svečiai stebisi, jog namuose šuns lyg ir nėra. Per trejus metus nėkart nieko blogo neiškrėtė. Žinoma, jei žaidžiame su Dora, ji visuomet atsakys tuo pačiu ir išlies visą savo energiją. Kita vertus, išėjusi į lauką Dora tampa tikrai labai aktyviu šunimi. Tik išėjusi pro namų duris lodama visam pasauliui paskelbia, kad ji yra lauke.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

saukstasakute
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: