Ramunė ir Ramūnas Godeliauskai smagiai leido laiką „Lino mūkos“ šventėje. R. Godeliausko archyvo nuotr.

– Kodėl nusprendėt siekti mero posto? Kam jums to reikia?

Noriu būti naudingas ir, manau, atėjo laikas dalintis tuo, ką sukaupiau – patirtimi, gebėjimais, žiniomis. Sukaupiau daugybę įvairiopos patirties politikoje, versle, valdymo ir administravimo srityje, pats užsiimu ir domiuosi sportu, kultūra ir turiu viziją, ką reikėtų Rokiškyje keisti ir kaip tai padaryti. Manau, galiu būti tinkamu meru, naudingu Rokiškiui ir jo žmonėms.

– Ir kokia ta vizija?

Rokiškis pastaruosius metus išgyvena valdžios krizę, kurios pasekmės jaučiamos visose srityse. Juk galioja grandininės reakcijos principas. Niekam ne paslaptis, kad savivaldybės įtakos zonoje esančių įmonių ir organizacijų vadovai skiriami ne pagal kompetencijas, o pagal partinę liniją. Taigi vadovai puikiai žino, kad partija juos gins ir dengs bet kuriuo atveju, vadinasi, visiškai nebūtina stengtis ir siekti rezultatų. To pasekmė – visiems žinomi ir šalies mastu išgarsėję skandalai ir krizė daugelyje sričių: kultūros, švietimo, verslo. Nors visose tose srityse yra tikrai gerų specialistų, puikiai išmanančių savo darbą ir turinčių idėjų, tačiau jie tarsi „nugesinti“ – bijo atskleisti savo iniciatyvas ir kompetencijas, kad nepasirodytų labiau išmanantys už savo viršininkus. Kai viskas vyksta partinės linijos principu, nėra jokio dialogo ir niekam nerūpi rezultatas. Būtina keisti šią pražūtingą praktiką. Man dialogas labai svarbus ir jis turėtų vykti nuolat, todėl tikrai rengčiau kasmėnesinius susitikimus prie kavos ar pusryčius su įvairių sričių atstovais. Kartu laikausi principo, kad kiekvienas turi dirbti tą darbą, kurį geriausiai išmano ir moka. Politikai neturėtų kištis į specialistų darbą – nei kultūra, nei švietimas, nei verslas, nei žemės ūkis, nei socialinė ar medicinos sritys neturėtų tapti politikos įkaitėmis ir politinių žaidimų aikštelėmis.

(Daugiau – šeštadienio „Gimtajame…“)

azija

26
Rašyti komentarą

avatar
22 Comment threads
4 Thread replies
18 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
20 Comment authors
PriesPrieš R. Godeliauskąmx1JustinaUž R.Godeliauską Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Pries
Pries

Ramūnas-Barausku draugelis,jei isrinksim jî-teks mums visiems trauktis is komforto zonos

Prieš R. Godeliauską
Prieš R. Godeliauską

Nekoks kandidatas, už kurį ne balsuos aš ir mano šeimos nariai, draugai. Nenoriu sumenkinti šio kandidato, bet būkime biedni, bet teisingi-visi kiti atrodo geriau prieš Ramūną. „Protingas“, ištaškytas, ne taktiškas žmogus. Toks meras, kurio nereikia mūsų rajonui.

Už R.Godeliauską
Už R.Godeliauską

Puikus kandidatas už kurį balsuosiu aš ir mano šeimos nariai, draugai. Nenoriu sumenkinti kitų kandidatų, bet būkime biedni, bet teisingi-visi kiti atrodo liūdnai prieš Ramūną. Protingas, išlaikytas, taktiškas žmogus. Toks meras, kokio reikia mūsų rajonui.

U-40
U-40

Atėjo laikas maut iš Rokiškio!!!

Draugas
Draugas

Ponui muilui.Per 2016 metų rinkimus į LR seimą Martinėlis buvo partijos TT narys ir Rokiškio skyriaus iškeltas kandidatu į seimo narius.Tik išėjęs į antrą turą,išėjo iš partijos,kai buvo aišku,kad prieš V.Saulį,but laimėjęs bet kuris kandidatas.Jis yra eilinis išverstaškuris,kuriam neegzistuoja moralė ir sąžinė.Dabar sukurė judėjimą su Godeliausku,kad vėl apgaudinėt žmones.Šlykštu,bet taip yra.Gal čia Tarvydžio sumanymas,kad po rinkimų viską privatizuot.

Rima
Rima

Rokvesta klesti…tik už kokius pinigus ji suklestėjo??? ir teisiamas buvo ir nuteistas (Rokvestos vadovas)..taip kad neina Godeliauskas kaip nepriklausomas kandidatas..nereikia meluoti

Muilui
Muilui

Nu ir kokiai partijai priklausė Martinėlis per rinkimus? Jokiai. Aišku, Martinėlis, Godeliauskas ir naujasis judėjimas yra rimta rakštis nekurių vietinių politikėlių ir jų komentarų rašytojėlių komandoms. Tik rokiškėnai puikiai sugeba atskirti, kas yra kas. Nu skauda nekuriems, kad rajono partijėlės neužsiaugino lygiaverčių lyderių ir neturi ką priešpastatyt Godeliauskui. Patys kalti. Juk realiai pasirinkimo tai nėra. Ir partinukai tai kuo puikiausiai žino. Untaniukas – šposininkas, Tadukas – be charizmos ir autoriteto, Andriukas – žmonių bijo, žodžio neišlemena, apie Stasiuką ir kalbėt nėra ko. Kaip sakant, kokius žmones pritraukėt, tokius ir turit.

Draugas
Draugas

Gera kompanija,Meliunas ir Godeliauskas.Galvojau,kad Godeliauskas turi daugiau sąžinės nei kad Meliunas,bet pasirodo,kad greitai artėja prie tokių pat samprotavimų apie sąžinę,teisingumą,kaip ir Meliunas.Abu melagiai ir parsidavę,abiems reikia valdžios ir pinigų ir abiems mažiausiai rupi paprasti žmonės.

Henka
Henka

Atėjo laikas trauktis iš komforto zonos- atėjo laikas kai galima pralobti. Reikia žmonėms valdžios

Paulius
Paulius

Lauksime mielos Rasos ir daugiau gražių straipsnių apie kitus kandidatus į merus.

Kiemo rainasis Berazumiui
Kiemo rainasis Berazumiui

Pirmiausia, pasakius A reikia pasakyti ir B. Godeliauskas nebuvo nei suimtas, nei teisiamas. Jam net įtarimai pareikšti nebuvo. O kad žmogus išėjo iš tokio darbo, tai tik į naudą jam. Ką, jis pražuvo be tos kėdės. Juk visi žino, kas tada dėjosi savivaldybėje. Godeliauskas buvo vertinamas kaip vienas realiausių kandidatų savivaldybės administracijos direktoriaus pareigoms. Ir tai kažkam labai nepatiko. Konkurentą pašalino. Ar dėl to laimėjo rajonas? Prisiminkim kitą STT tampytą asmenį – Kazinavičių. Rokvesta klesti. O Rokiškio komunalininkas kur atsidūrė? Taip, kad mieli rokiškėnai, savo išvadas darykitės patys. Kodėl Tarvydis Godeliausko neremia – nu nepastumdys jis jo, kaip Stasiuką stumdo.… Skaityti daugiau »

Justina
Justina

Pats geriausias komentaras 🙂

Muilas
Muilas

Puikiai per 2016 m Seimo rinkimus R. Martinėliui sekėsi muilinti rinkėjų akis, kad jis nėra partinis. Šį kartą ir vėl vaikišku muilu mums prausia veidą. Nejau mes tokie nešvarūs, kad imame ir patikime?

Rokiškėnas
Rokiškėnas

Ojojoj, kaip sujudo pelkynas. Nu, kalbant atvirai, tai Godeliauskas vienintelis normalus kandidatas. Visi kiti – ir Untaniukas, ir Stasiukas, ir Andriukas, ir Tadukas, ir dar keli ten bandantys, patys suprantat, kokie. Godeliauskas, palyginus su jais, aukštesnis visa galva. Nu papilstys purvais keli etatiniai socdemų ir konservų komentatoriai. O žmonės balsuos, nes daugiau nėra už ką.

Henka

Paskelbti, kad konkursai Rokiskyje fikcija nepakanka. O kas juo organizavo, ar tik ne straipsnio herojus… Pasakes A turi pasakyti ir B… Tokiu atveju tektu pripazinti visus konkursus neteisetais… atskleisti mechanizma… ir t.t.

Ekskomisaras
Ekskomisaras

Ramūnas kalba ne tiesą, nes jau kuris laikas visi konkursai vyksta labai skaidriai ir juos laimi patys pačiausi. Tam kviečiamos komisijos iš kitų rajonų, o jie jau žino už ką balsuoti.To pavyzdys Rokiškio socialinės paramos centro, VšĮ Rokiškio PASPC konkursai. Nors…? Dar palaukim.

Alberto
Alberto

Ka cia kliedit? dejas jis ant tos baltes senai

Lenktynės
Lenktynės

Vienas siejamas su kontrabanda, kitas su STT.

Nechesusas
Nechesusas

Chesusas kaip pirštu į akį. Visi galvos, kad remia tą kur skelbiasi, o iš tikrųjų stovi už kito nugaros, nes tas padės privatizacijoje.

Smalsutis

Ar pilietinis judėjimas „Vieningi kartu“, įregistruotas miške Vyžūnų g. 3B Iciūnuose, nerems? Jei planavote į merus, tai nereikėjo pilti pamazgų ant gimnazijos Senųjų rūmų mokytojų. Sėkmės.

Berazumis
Berazumis

Rokiškio rajono savivaldybės administracijos valstybės tarnautojus įtariant korupciniais nusikaltimais, Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) iškėlė baudžiamąją bylą. Po STT kratos savivaldybės teisininkas Ramūnas Godeliauskas jau antradienį pasitraukė iš tarnybos.
Kaip baigėsi byla?

Byla
Byla

Baigėsi tuo, kad R.Godeliauskui nebuvo nuteistas.

mx1
mx1

Nepamirškim, ką byloja liaudies išmintis – iš skęstančio laivo pirmos bėga žiurkės 🙂

Bombis
Bombis

Vertas mero posto

Chesusas Navasas
Chesusas Navasas

Nu pala… Kaip tai neremiamas jokios partijos? O tai Tvarka ir Teisingumas? Kaip pagrindinis darbdavys – Kazanavičius gali neremt? Taigi visa Rokvesta TT priklauso. O Koalicija „Už laisvę augti“? Irgi nerems? Baikit – nemanau, rems ir koncervus ir Ramuniuką, kad paskui galėtų manipuliuot kažkuriuo, tuo labiau kai reikia nemažos pinigų sumos rinkimams, O Rokvesta ir Ivabaltė jų turi daug. Tad nereikia skiesti, kad bus neremiamas jokios partijos – taip nebūna. O rinkimams pasukus į finišo tiesiąją viešai paskelbsiu viską apie VISUS kandidatus apie merus, o tos informacijos per savo ilgus gyvenimo metus prikaupiau daug… Tad būkit budrūs ir svarbiausia –… Skaityti daugiau »

Petras
Petras

Tarvydaviciai ir Masiuleviciai, Kanopaviciai tik Minsko statitiniai, ir pinigų neturi. Artistai vaidina bagotus… ir ieško lengvatikių, kad patikėtų jų turtais… Jasiulevitavicius irgi bagota vaidino….