blank
A. Stanio nuotr.

Naujienos suaugusiems ir vaikams

Rokiškio turizmo ir tradicinių amatų informacijos ir koordinavimo centro (TTAIKC) vadovė Lina Valotkienė, turizmo vadybininkė Ingrida Kujelė ir specialistė turizmui Paulina Lašaitė supažindino su naujienomis.

Parengtas nuolaidų leidinys, kuriame – 16 turizmo paslaugas teikiančių rajono įstaigų. Kiekviena iš jų atvykusiems su šiuo leidiniu turi paruošusi staigmeną: nemokamą apsilankymą, nuolaidą apsipirkti, nemokamą kavą, simbolinę dovaną ir pan. Norint gauti šį leidinį teks Rokiškio TTAIKC ieškoti turizmo parodose. Įveiksite užduotį – ir gero laiko paketas Jūsų rankose.

Naujienų yra ir šeimoms su vaikais. Atvykę į Rokiškį bus kviečiami gauti kiškį. TTAIKC sukūrė naują projektą „ROKIŠKIS PĖSČIOMIS. Pagauk kiškį!“ Išleido leidinį su trimis skirtingo ilgio maršrutais mieste bei smagiomis užduotimis, kurios padės geriau pažinti objektus. Įveikusiųjų maršrutus ir teisingai įvykdžiusiųjų užduotis lauks prizai. Skirtingose vietose bus galima įsigyti specialiai šiam projektui sukurtų suvenyrų.

Centras ruošia tris skirtingus leidinius. Vienas skirtas šeimoms su vaikais, kitas – gamtos mylėtojams bei romantikams, trečias – mėgstantiems laiką leisti aktyviai. Taip siekiama sudominti skirtingas turistų grupes ir siūloma atrasti dar nematytų, neišbandytų dalykų.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

blank
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments