Nėra kaip skausmą ir liūdesį paslėpti po gyvenimo džiaugsmu tryškusios kolegės, pedagogės, ilgametės Jūžintų seniūnės ir aktyviausios Rokiškio sąjūdietės Audronės atvira šypsena.

Tokia Ji – atsidavusi darbui, reikli sau ir kitiems, dalinusi savo širdį visiems, kuriems reikėjo pagalbos, patarimo, atjautos. Gyvenimas negailestingas… Pakerpa sparnus kaip žaibas. Net patiems stipriausiems. Išsivedė jis mums, redakcijos kolektyvui, labai brangų ir artimą žmogų, palikdamas šviesiausius kartu praleistų metų, valandų prisiminimus. Ir didelį skausmą artimiesiems, draugams ir buvusiems kolegoms.

Audronė Baltuškaitė mirė rugsėjo 17-osios naktį. „Gimtasis…“ nuoširdžiai užjaučia artimuosius, draugus, kolegas ir jos, kovotojos už Lietuvos laisvę, bendražygius.

4
Rašyti komentarą

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
4 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
V.M.Birutė100 proc.Nina Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
V.M.
V.M.

Užuojauta artimiesiems. Esmė ta , kad netekome brangaus žmogaus ,Audronės, nesvarbu kada naktis prasideda ar anksčiau ar vėliau,ar data neteisinga, bet ji ,Audronė, nebegrįš pas mus.Ją susutiksime tik tenai tarp debesėlių, kai ir mes nukeliausime į amžinybę.Nebematysime gražių jos nuotraukų su vaizdais nuo Sartų ,Kalbutiškių. Ilgėsimės Audrute mes tavęs, tu buvai Jūžintų šviesulys.Te lengva būna tau Lietuvos žemelė,ilsėkis ramybėje

Nina
Nina

Didele uzuojauta artimiesiems,bet suklaidinta data ,dabar 2020.09.17 diena,naktis prasideda nuo 12.00.

100 proc.
100 proc.

naktis prasideda nuo 24 val.

Birutė
Birutė

Naktis prasideda nuo 00.00 valandos