Svetlana Šerelienė paasirinko gyvenimą Anykščiuose.
Svetlana Šerelienė paasirinko gyvenimą Anykščiuose.

Rokiškio kultūros centre gali keistis vadovybė: iš darbo išeina laikinai einanti direktoriaus pavaduotojos kultūrinei veiklai pareigas Svetlana Šerelienė.

Kultūros centro darbuotoja papasakojo, jog iš Anykščių atvykusi dirbti į Rokiškį, norėjo apsižiūrėti jai nepažįstamoje aplinkoje, jei patiks, parduoti viską Anykščiuose ir keltis į šitą miestą. Devynis mėnesius ji buvo laikinai einanti direktoriaus pavaduotojos kultūrinei veiklai pareigas. Pagal darbo įstatymą prabėgus tiek laiko turėjo apsispręsti, ar iš tikrųjų nori čia būti. Ji nutarė iš Rokiškio išvykti.

 „Nusprendžiau, kad Anykščiai man labiau patinka. Nors Rokiškis, žiūrint žmogaus iš šalies akimis, turi bajoriškas tradicijas: verslas remia tokius gražius renginius. Reikėtų pervažiuoti visą Lietuvą ir mažai kur surasi tokias tradicijas. Labai gailiuosi, kad neužteko laiko atstatyti bendradarbiavimo tarp kultūros, valdžios, verslo, šio krašto žmonių tradicijų. Dabar matau nelabai gražius dalykus. Nesuprantu vieno dalyko:  kaip žmonės nesuvokia, jog gyvenimas duotas tik vieną kartą, nesugebame gyvenimo nugyventi negrauždami vieni kitų, ir kaip nesuprantame, kad kito žmogaus graužimas kenkia labiausiai tau pačiam ir tavo sveikatai“, – interviu „Gimtajam Rokiškiui“ sakė S. Šerelienė.

Interviu su ja – „Gimtajame Rokiškyje“.

azija

3
Rašyti komentarą

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
ir vel JIBurėSmalsutis Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
ir vel JI
ir vel JI

Teisingai daro – nebereiks skųsti darbuotojų registruojant kas kada atėjo,kas kada išėjo ….
Ramiau gyvens moteris ! Keista,kad išvis atvyko čia – negi Anykščiuose neprisiklausė Druskino „darbelių“?

Burė
Burė

Matyt su ta dabartine kultūros valdžia kažkas ne taip. Tai juos skriaudžia, tai jų neklauso, tai, tipo, trukdo, tai žmonės iš ten bėga, nieko reikšmingo nevyksta, o tai kas vyksta apgailėtinos kokybės ir lygio.

Smalsutis

Įš Anykščių keltis į Rokiškį nesąmonė, nebent turtingą vyrą gausite. O dabar gir gir gir gar gar gar į mokyklėlę atgal.