Asmeninio archyvo nuotr.

– Kas gi yra mitybos specialistė? Kaip save pristatytum?

Mitybos specialistas tai asmuo, kuris yra kompetentingas sudarinėti mitybos planus, konsultuoti sveikos mitybos klausimais, nukreipti tinkama linkme klientus, kurie neturi sveikatos problemų ir kuriems nereikia koreguoti mitybos norint įveikti tam tikras ligas, kitu atveju žmonės turėtų kreiptis į gydytojus dietologus, ką aš visada ir rekomenduoju, jeigu pati negaliu atlikti šio darbo.

– Kiek laiko jau sudarinėji mitybos planus? Kaip kilo idėja pasukti šiuo keliu?

Šį darbą pradėjau dirbti prieš kiek daugiau nei trejus metus. Idėja kilo, kai metus pati ėjau sveikos gyvensenos keliu, sportavau, sveikai maitinausi, pasiekiau nemažų pokyčių. Kadangi viskuo dalinausi socialiniuose tinkluose, sulaukdavau daug klausimų, kaip man pavyko, įvairių prašymų patarti, supratau, kad man patinka padėti ir skatinti moteris keistis, nusprendžiau savo gyvenimą sieti su mityba. Tuo metu turėjau kitą darbą, kurį teko nutraukti dėl karantino. Tai man buvo ženklas, kad būtent dabar turiu imtis tai, ko nori mano širdis, todėl karantino metu, baigusi sporto mitybos specialisto kursus, įgijau žinių ir oficialiai pradėjau dirbti sveikos mitybos, konsultacijų srityje.

– Tavo „Instagram“ profilį šiuo metu seka daugiau nei 36 tūkst. žmonių, o patirtis – daugiau nei 13 000 klientų. Ar tikėjaisi tokios sėkmės? Kas tai lėmė?       

Nuo pat pirmų akimirkų, kai pradėjau savo veiklą, visada tikėjau, kad čia yra mano vieta ir man viskas puikiai seksis. Kaip sakoma, kai esi labai atsidavęs, nori žengi į priekį ir tiki tuo, niekas sėkmei netrukdo, todėl TAIP, tikrai tikėjausi, kad man pasiseks, ir net neabejoju, kad ateityje manęs laukia dar didesnė sėkmė ir tobulėjimas.

Visų pirma tai lėmė mano atsidavimas darbui, klientėms, dirbau daug – ir naktimis, ir savaitgaliais, dar tobulinau žinias įvairiuose kursuose, mokymuose, telefonas buvo visada mano rankose, kad klientės prireikus bet kada galėtų susisiekti. Mano nuoširdumas, paprastumas, atsakingumas, tikslų išsikėlimas ir jų siekimas mane atvedė čia, kur esu dabar.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: