T. Vyšniauskienės archyvo nuotr.

Rokiškietė Toma Vyšniauskienė, su šeima susikūrusi gyvenimą Vilniuje, sako, kad prieš keletą metų atsitiktinis žingsnelis pastūmėjo ją į natūralių kvapų pasaulį, o dabar tai virto tikra aistra ir pažadino joje kolekcininkę. Kol galiausiai savo atradimais ji pradėjo dalintis su kitais.

„Dabar esu vedlė kitiems, norintiems leistis į kelionę po kvapų pasaulį, sklidiną magijos, netikėtų atradimų, naujų potyrių. Manau, kad iš penkių įprastinių juslių uoslei skiriame mažiausiai dėmesio, o galimybės – beribės“, – sako Toma, šią vasarą rokiškietėms surengusi keletą kvapų degustacijų.

„Nuolat atvažiuoju į Rokiškį aplankyti mamos. Pagalvojau, įdomu, kokia čia būtų reakcija į kvapų degustacijas? Pasidalinau sumanymu feisbuke ir sulaukiau grįžtamojo ryšio. Bet man labai svarbu buvo surasti tam tinkamą vietą. Ir atradau tobulą variantą – „Levandų Vanagynę“. Įkvepianti vieta, į kurią norisi grįžti ir grįžti. Kaip ir šios vietos šeimininkė Kotryna Laucytė. Todėl man ši vasara buvo kupina netikėtų atradimų Rokiškyje – kiek čia visko nuostabaus yra, kokių įdomių žmonių“, – prisipažįsta Toma.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie