blank
Galvydžių šeimos archyvo nuotr.

– Sausio mėnesį? Dviračiais? Koks tai sumanymas?

Visi matom, koks oras už lango, žiema net nekvepia, norisi judesio, aktyvios veiklos, o fantazijos man užtenka. Pagalvojau – reikia išsitraukti dviračius ir išbandyti maršrutą po Antazavės šilą. Taigi pasiėmiau vaikus ir kartu su Sartų aktyvaus laisvalaikio centro komanda išbandėme šį maršrutą, kitaip sakant, atlikome namų darbus. Dieną praleidome puikiai, todėl kviečiame kitus prisijungti.

– Kas tas Sartų aktyvaus laisvalaikio centras?

Pernai pasinaudojome Europos Sąjungos parama ir įkūrėme Sartų aktyvaus laisvalaikio centrą arba trumpiau – Sartų ALC. Jis registruotas Zaduojos kaime, įsikūrusiame ties Rokiškio ir Zarasų rajonų riba, Sartų regioniniame parke.

– Kokias veiklas vykdo Sartų ALC? 

Mes keliaujame, o tai, ką pamatome, norime parodyti kitiems. Juk svarbiausias tikslas – geros emocijos ir smagūs prisiminimai. Pasinaudoję Europos Sąjungos parama nusipirkome dviračius, baidares ir kitą inventorių, skirtą aktyviam laisvalaikiui. Kol kas mūsų kryptis – išvykstamieji maršrutai, nes savo sodyboje dar negalime priimti svečių – joje laukia dar labai daug darbų. Vyksta sodybos restauracija, norime išsaugoti autentišką, tradicinę aukštaitišką pirkią su dūmine pirtele ir nakvyne ant šieno. Bet tai ateities planai.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

azija
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments