blank
Asmeninio archyvo nuotr.

Puikiai baigusi mokyklą, Justina įstojo į Lietuvos sveikatos mokslų universitetą, farmacijos specialybę. Dirbo per du darbus, juk dideliame mieste reikėjo išgyventi. Žinia apie pirmąjį vaiką Justiną privertė pasiimti akademines atostogas. Prie farmacijos studijų ji nebegrįžo – nėrė į grožio sritį. Pirmieji kursai, galiausiai kosmetologijos studijos Kaune. Pradėjusi dirbti namuose, prieš metus J. Vingrienė atidarė bene didžiausią grožio studiją Rokiškyje – „My Time“.

– Kodėl grįžai į Rokiškį?

Grįžti į Rokiškio kraštą niekada nenorėjau. Norėjau gyventi Kaune. Kai laukiausi antro vaikelio, ėmiau dvejoti, kokia bus jų vaikystė mieste. Aš vaikystę, paauglystę praleidau kaime. Galiausiai su vyru nusprendėme įsikurti kaime. Pinigų namui pirkti neturėjome, bet turėjome seną namuką Jūžintuose (mama jau gyveno Kaune). Apsitvarkėme ir pradėjome ten kurti savo gyvenimą.

– Ką veikei grįžusi čia? Ar tuomet jau galvojai apie grožio sritį?

Vos grįžusi auginau du vaikus. Vyras po darbų leisdavo man imtis to, ką mėgstu: namuose pradėjau gražinti jūžintiškes – manikiūras, antakių dažymas. Klienčių atvažiuodavo iš Rokiškio, kitų miestelių. Tai ir vyro palaikymas skatino judėti pirmyn. Vos mažiausiam vaikui suėjo pusė metų, nusprendžiau dirbti Rokiškyje. Beje, namą Meldučiuose, kur dabar ir gyvename, įsigijome netikėtai iš vienos klientės. Tikriausiai niekada nebūtume nusipirkę, jei ne tie žmonės.

Vyras išvyko darbuotis į Islandiją, kad sumokėtume banko įmokas, o aš likau viena su vaikais. Buvo sunku, bet nestovėjau vietoje – ėmiau rengti antakių dizaino mokymus visoje Lietuvoje. Galvojau, būsiu mokytoja, nebereikės dirbti, ir sužinojau, kad laukiuosi.

– Kada sumanei, kad metas atidaryti grožio studiją?

Niekada nenorėjau savo studijos. Tiesiog norėjau plėsti savo paslaugas, pasiūlyti naujienų. Gavau 3000 Eur savivaldybės paramą verslo idėjai įgyvendinti, pridėjau dalį savų pinigų ir įsigijau lazerį antakių makiažui bei tatuiruotėms šalinti. Paskatinta klienčių įsigijau ir plaukelių šalinimo lazerį. Darbo vieta mano procedūroms nebetiko, reikėjo didesnio kabineto su kondicionieriumi, todėl vėl kibau į paieškas.

Kaip visada, man viskas ateina savaime – viena klientė pasiūlė 200 kv. m patalpas. Iš pradžių pasijuokiau… Visgi pasitariau su draugėms, dirbusiomis kituose salonuose, ir jos mane paskatino žengti šį žingsnį. Ir vėl gyvenimas virto aukštyn kojomis. Vyras ten praleido pora mėnesių įrenginėdamas viską. Taip atsirado „My Time“.

Oficialus atidarymas įvyko 2022-ųjų gruodžio 3-iąją. Dirbti studijoje tas pats kaip ir kitur, tik atsakomybės daugiau. Merginos manimi tikėjo, vyras palaikė ir padėjo, buvau tiesiog laiminga. Kartais žmonėms sunku surasti gyvenime laimę, o aš ją vis randu iš naujo savo srityje.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Komentuoti
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Gražina
Gražina
2023 8 gruodžio 10:10

Kuo didžiausios sėkmės ir naujų idėjų. Tu nuostabi!🥰

Rekomenduojami video: