Asmeninio archyvo nuotr.

– Ką veikei ir kaip gyvenai iki su šeima išvykdama į visai kitokių papročių ir religijos šalį Saudo Arabiją?

Dirbau direktoriaus pavaduotoja centre, kuriame buvo teikiamos paslaugos elgesio ir emocijų sutrikimų turintiems vaikams, jų šeimoms, specialistams, dirbantiems su tokiais vaikais. Buvau atsakinga už strateginių organizacijos tikslų įgyvendinimą, konsultavimo ir mokymų programos veiklą. Taip pat buvau išrinkta į Vilniaus rajono tarybą. Buvau intensyviame darbų etape.

– Kaip taip nutiko, kad vasarą su vyru ir vaikais atsidūrei arabų šalyje? 

Mano vyras Simonas gavo pasiūlymą padirbėti arabų kompanijoje technikos vadovu. Jis civilinės inžinerijos specialistas. Šiandien yra atsakingas už sklandų įmonės mechaninių įrenginių ir pramoninių sistemų veikimą ir funkcionalumą. Tiria esamą situaciją, siūlo patobulinimus ir rekomendacijas, instruktuoja darbuotojus. O pasiūlymas buvo labai patrauklus – šioje šalyje įprasta, jog kviečiantis specialistus iš užsienio, jiems yra mokamas ne tik atlyginimas, bet ir padengiamos būsto, sveikatos draudimo ir vaikų mokyklos išlaidos.

– Ar svarstėt – važiuot ar ne, kaip čia bus“, ar greitai apsisprendėt –„važiuojam, ir viskas“?

Žinoma, jog svarstėme pasiūlymą iš visų pusių, tačiau ilgai nedvejojome. Mano vyras buvo nuvykęs žvalgomojo vizito prieš pasirašydamas darbo sutartį. Taigi, šiek tiek informacijos jau turėjome. Manėme, jei atmesime šį pasiūlymą, antrą kartą jis gali ir nebepasitaikyti. Be to, praėjusią vasarą susidūriau su netikėtais sveikatos iššūkiais. Pajutus gyvenimo trapumą, norėjosi juo pasimėgauti kuo įvairiau.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: