jodko.shoot nuotr.

– Gal galite prisistatyti?

– Mes esame grupė TAS. Dažniausiai iškart savo tapatybės neatskleidžiame, geriausiai suprasti, kas iš tikrųjų esame, – ateiti į koncertą. Ant scenos lipame trise, bet negalima pamiršt, jog už kadro lieka dar dvi merginos: viena iš jų mūsų grupės mama, kita asmeninis vairuotojas, nes nė vienas neturime vairuotojo pažymėjimo. Šiuo metu pradėjome groti labai energingą roką. Muzika, kurią dabar rastumėte mūsų internetinėse platformose, visai nebereprezentuoja grupės TAS, tačiau greitu metu išleisime albumą, kurio dainas ir atliksim Rokiškyje.

– O kaip susibūrė grupė TAS?

– Sunku jau apčiuopti grupės susikūrimo pradžią, yra buvę keletas mūsų grupės versijų, keletas sąstatų, tačiau dabar, atrodo, nariai nusistovėjo ir viskas juda smagia linkme. Grojam, nes daugiau nieko nemokame.

– Kas yra jūsų muzikos „įkvėpėjai“? Kurios grupės dainos tapo populiarios? O kurios labiausiai prie širdies?

– Dažniausiai būdavome siejami su grupe „Nirvana“. Aišku, jos ir klausėm nežmoniškai daug, tačiau dabar tikimės šiek tiek nuo to atitolti. Galbūt pradedam atrasti savą skambesį?

Kaip minėjome, beveik nebegrojame senų gabalų, kas galbūt kartais gali būti liūdna klausytojui, bet tos dainos mums tiesiog nebepatinka, o savęs prievartauti negalime. Atlikę šiokių tokių pakeitimų, vis dar pagrojam savo pirmą išleistą dainą „Nelauktas“.

– Pasižiūrėjus keletą video iš jūsų koncertų matosi didelė energija. Turbūt scenoje visiškai atsipalaiduojate?

– Iš tiesų, koncertų metu svarbiausias dalykas mums yra energija, to iš mūsų galit tikėtis visada. Kas daugiau gali įvykti koncertų metu, nežinom ir patys. Smagiausi momentai, išlikę atsiminimuose, turbūt vis dar šuoliai į būgnus.

– Ką manote apie roko bei metalo muzikos sceną Lietuvoje? Ar turime pakankamai šio žanro atstovų? O gal turime ir jaunų, dar mažai girdėtų grupių?

– Šiuo metu atsiranda vis daugiau geros jaunos roko muzikos. Nekalbu apie tą „mainstryminį šūdrokį“ arba tiesiog pigų poproką. Atsiranda tikrai labai kieta scena, kurios dalimi tapti mums būtų svajonė.

– Atvykstate į Rokiškį. Ką norite perduoti publikai, kuri ateis jūsų paklausyti?

– Tikimės, mokate moshinti (tam yra vieta prie pat scenos, kur klausytojai šoka šiurkščiai ir nekontroliuojamai, dažnai eidami ratu ir besistumdydami – aut. past.) Nunešime visą pastato stogą!

 

Grupės TAS ir Bardakas koncertas jau šį penktadienį Karietoje. Daugiau informacijos galite rasti ČIA.

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: