blank
„Yra tokių, kurie mėgsta pateikti save kitaip, užsiimti veikla, kuria paprastai neužsiima, pradeda rūpintis temom ir sferom, kurios nerūpėjo – beglobiais vaikais ar kačiukais, šuniukais. Tai atrodo juokingai. Tikiuosi, pavyks to išvengti“, – šypsosi politikas, klausiamas apie artėjančias rinkimines kovas. J. Kačerausko nuotr.

Nusivylimas

To, kad jo partijos kolega Stasys Meliūnas šiomis dienomis buvo apskelbtas vienu iš kandidatų į merus (nors partija iškėlė ir palaiko A. Burnicką), Andrius nevadina akibrokštu. „Galima tai pavadint nusivylimu. Kad tiek laiko su žmogumi bendravau, visur buvom, o jis už nugaros dalyvavo tokiuose keistuose susitarimuose“, – sako Andrius.

Ar jis – karjeristas? Sako, kad jį domina pernelyg daug veiklų, kad būtų karjeristu, ir neturi planų dešimčiai metų į priekį. „Atsiranda galimybė – pabandai. Ne tie laikai, kai tuo pačiu keliu važiuoji, kol pensijon išleidžia“, – svarsto pašnekovas. Ar jis ne per jaunas būti meru? „Normaliai žiūriu į metų skaičių. Žmonės, būna, užsideda žymeklius, ką nuveikti iki 30-ies ar 40-ies. Aš paprasčiau tai matau“, – kalba Andrius.

Visi sakė tą patį    

Valdžios koridoriais vaikščioti jis neplanavo, nes turi pakankamai užsiėmimų. Todėl nenori būti vertinamas tik kaip politikas. Kai prieš dešimtmetį po studijų grįžo į Rokiškį, visi ėmė siūlyt: „Eik į politiką.“ „Kalbino kalbino. Iš pradžių įnirtingai atsisakinėjau. O paskui nusistovėjo gyvenimo ritmas. Gerai, pabandom… O po to išsivystė į tai, kas dabar. Nežinau, kur ta upė nuneš, bet įbridau“, – šypsosi Andrius.  Pasiskelbti, kad eis į merus – nėra komfortiška. Vien jau sprendimas vadovauti partijos skyriui jam buvo didžiulis šuolis. „Viešas kalbėjimas, stresas, bendravimas su žiniasklaida… Gatvėj nestabdo politiniais klausimais, bet jaučiu, kad pažįsta. Aišku, nesu kino žvaigždė, kad su manimi fotografuotųsi“, – juokauja Andrius. Jam buvo siūlyta kandidatuoti į Seimą, tačiau vyro Vilnius nedomina. Tuomet partijoj susitarė – nebus kandidatu į Seimą, tačiau eis į savivaldą.

(Daugiau – šeštadienio „Gimtajame…“)

Subscribe
Informuoti apie
guest
20 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Henka
2018 24 rugsėjo 19:34

Burnickiokas yra ne konservatoriu o Kanopausku protekcija. Burnicko klinikos buvo kaip ir nuo Kano… priklausomos. Pastate seni komunistai Burnickioka , kad ju pavogta is tautos turta saugotu. Konservatoriu rinkejai privalo sekti laisvus Henkos pasisakymus ir jis nukreips uz ka balsuoti… Jeigu norit bizuno komunistinio, neklausykit Henkos…

Petras
Petras
2018 25 rugsėjo 14:39
Reply to  Henka

Matyt mazai lageryje bizuno gavo, anot Terlecko, kad taip myli konservatoriai komunistu statitini Burnickioka…

Rainuotas ir naguotas
Rainuotas ir naguotas
2018 24 rugsėjo 16:16

Liūdna. Va čia yra pasekmė to, kad partijos neugdo lyderių. Ir socdemų Barauskiukas su Vagoniu, ir konservų Burnickiukas, yra, deja, pasekmės šito reiškinio. Kaip galima balsuoti, jei žmogus su skyriaus vadovo pareigomis nesusitvarko? Kodėl Meliūno krizė iškilo? Todėl, kad visi bijodami ponulio, sulindo ten, kur saulė nešviečia. Atvirai klausiu: turėkit garbės paaiškinti, kodėl šiuolaikinės mokyklos klausimu visi keturi konservatoriai pažeidėte savo partijos nuostatas? Nuo kada pono iš Stoties gatvės įgeidžiai jums tapo svarbesni už savo pačių partijos programą? Kas tikrieji konservatoriai – Juknevičienė ir kiti, ar jūs? Kaip aš galiu už tamstą balsuot, jei jau kartą pažeidėte partijos programą? Galit… Skaityti daugiau »

Henka
2018 25 rugsėjo 7:38

Negalima lyginti tremtinio Antano Vagonio su komunistu kontrabandistu, reiketu skirti paleistuvyste nuo intervencijos…

Rainuotas ir naguotas
Rainuotas ir naguotas
2018 25 rugsėjo 9:28
Reply to  Henka

Ir Vagonis spaudė mygtukėlį už mokyklėlę. Taigi vienodas išdavikas ir ponulio skudurėlis. Taip kad ir tavo Vagonis ne išeitis. Ir tai, kad jo tėvus ištrėmė, joks čia, dovanokit, privalumas. Žmogus pažįstamas iš darbų.

Sigitas
Sigitas
2018 22 rugsėjo 18:56

Nuo jūs ir grybai! Bijot kad protingas ir jaunas žmogus ateis ir padės jūs į vietą. Apgailėtiną.

Maryte
Maryte
2018 23 rugsėjo 6:18
Reply to  Sigitas

Toks jaunas, kad galėjo tris kartus žmona susirasti…

Rinkejas
Rinkejas
2018 23 rugsėjo 6:39
Reply to  Sigitas

Kortioznikam ne vieta taryboje ir rinkejai ne grybai…

Petras
Petras
2018 22 rugsėjo 10:14

Tėvo firma subamkrotino, dabar imsis Rokiškio rajono, po to komuna gelbes

Asta
Asta
2018 22 rugsėjo 9:07

Manau, politikas nebūtinai turi būti matomas viešai nerealius pažadus žarstantis rinkėjams “nuo bačkos”. Andrius yra visai kito “sukirpimo” lyderis. Tai visiškai naujos kartos žmogus, kuriam neprimesi nuomonės iš šalies. Jis sugeba mąstyti ir atsirinkti. Tokį žmogų matau mero poste.

Nuomonė
Nuomonė
2018 22 rugsėjo 8:52

Lengviausia kažką kritikuoti, o pačiam nieko nedaryti. Aišku, geriau kamuolį pamušti:)

Paulius
Paulius
2018 22 rugsėjo 8:09

Labai šiltas, paprastas, galvojantis, neskubantis su pažadais ar nerealiomis išvadomis jaunas žmogus, kuriam Rokiškis turėtų būti dėkingas, kad neišvyko svetur, kuria ir dirba savo rajone. Rimti žmonės tai mato ir vertina. Ir nereikia jo juodinti, vadinti nebūtais vardais, nes jam tik 33 (Kristaus metai-patys gražiausi) ir viskas prieš akis. Duokime jam vilties, pasitikėkime jo svajonėmis ir viltimis, darbais, o vaisius skinsime rudenį.

jonas
jonas
2018 23 rugsėjo 6:03
Reply to  Paulius

veltedis is tevu pinigu gyvenantis

Vaisiai
Vaisiai
2018 23 rugsėjo 6:44
Reply to  Paulius

Tokiu nesubrendusiu vaisiu prisiskinus galima mirtinai apsinuodyti…

Viciokas
Viciokas
2018 22 rugsėjo 7:21

Vertejauja be išsilavinimo, specialių mokslų nebaigęs, kaip ir nelegalu. Prieš tai sėdėjo po tėvo sparnu. Dirbti nenori, tik poilsiauti, fotkes iš kurortų

Onute
Onute
2018 23 rugsėjo 6:06
Reply to  Viciokas

Priedo dar melagiukas, internete tokio vertejo sertifikato nerasta…

Visasjuodas
Visasjuodas
2018 22 rugsėjo 5:51

Politika, KGB ir kas kieno marionetė nesidomiu, bet kaip žmogus tai turbūt vienas universaliausiai bendraujančių ir protingiausių kuriuos pažįstu. Sėkmės.

Vicka
Vicka
2018 22 rugsėjo 0:50

Konservatorių rinkėjams laikas apsispręsti už ką jie . Ar už laisvą žmogų, tremtinio vaiką ar už komunistų statitinį Burnickioką… Kuris net emocijų neturi, nes negavo komandos jas turėti… Senas komunistas buvęs konservų vadas Blažys ,pagarsėjęs atminimo lentos pastatymu KGB -istui Nr.1Brazauskui, specialiai parinko beveidį asmenį , bet pasirūpino savo sūnumi…

Pažystantis SM
Pažystantis SM
2018 22 rugsėjo 14:32
Reply to  Vicka

O ką Stasiokas tremtinių vaikas dirbes milicijoje?

Henka
2018 21 rugsėjo 22:47

Konservatoriai pasirodo neturi i merus tinkamo asmens… Pastate ta , kuris tes komunistines Rokiskio tradicijas (jau sedi ROTARY), bus marionete Kanopausku, Tarvidausku, Masiliausku, Blaginausku… Staska pazadejo jam irengti aikstele palei Pentagona…