Gimtasis Rokiškis Žmonės Akvilė Kareniauskaitė: „Tapau savarankiškesnė ir lankstesnė“

Akvilė Kareniauskaitė: „Tapau savarankiškesnė ir lankstesnė“

934
0

-Koks buvo jausmas, kai sužinojai, kad viskas, nuo šiandien reikės mokytis nuotoliniu būdu, o egzaminai „ant nosies“? Reikėjo laiko priprasti?

-Tai buvo labai netikėta naujiena, kurios dar visai neseniai nebuvo įmanoma nuspėti. Įnešė sumaišties. Ypač dėl artėjančių egzaminų. Iš pradžių buvo tikrai nemažai nežinomybės bei streso, buvo sunku įsivaizduoti kaip vyks visas mokymosi procesas. Ir nors iš pradžių buvo neramu, dabar, praėjus jau dviems mėnesiams, manau, kad viskas vyksta gerokai sklandžiau negu galėjau įsivaizduoti.

-Kokie tokio mokymosi pliusai? Minusai?

-Nors priprasti prie staiga pasikeitusios kasdienybės nebuvo lengva, manau, kad mokymasis nuotoliniu būdu suteikia naudingos patirties. Pastebėjau, kad tapau gerokai savarankiškesnė ir lankstesnė, kai užduotis galima atlikti patogiausiu laiku. Tai, žinoma, leidžia būti produktyvesnei bei nuveikti daugiau. Be to, visi mokytojai labai stengiasi prisitaikyti prie šios situacijos. Ir nors toks mokymasis negali atstoti realaus ir trūksta gyvo bendravimo su mokytojais bei klasiokais, jaučiu ne tik mokytojų pastangas, bet ir nuoširdų rūpestį. Jie ne tik stengiasi, kad nuotolinės pamokos būtų kuo labiau panašios į pamokas mokykloje, bet ir padeda bei konsultuoja ir po pamokų.

-Kaip tik šiomis dienomis normaliame gyvenime būdavo paskutinio skambučio šventė. Šiandien –  reginiai uždrausti arba jiems taikomi ypatingi ribojimai. Kokios mintys, koki nuotaika? Ar galvojate su bendraamžiais apie tegu ir netradicines išleistuves?

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie