Agnė: „Aš Avinas, sieksiu, kol pasieksiu. Bet dabar pradėjau vadovautis kita taisykle – neišeina, tai ir paleisk, pabandyk kitą galimybę, taip daug lengviau sekasi.“ J. Kačerausko nuotr.

Kaip prieš gimtadienį nuėjo pas kultūros moteris

Pristačiusi mezginių kolekciją Agnė šiandien prisipažįsta: „Taip prisireklamavau, pavargau. Tik plepėjimui energijos atsiranda, o dabar tiek darbų ir užsakymų.“

Jos kolekcija parodyta per Rokiškio miesto gimtadienį. Feisbuko profilyje tiesiog parašė: „Kas norite demonstruoti mano drabužius?“ Tarp atsiliepusių – klientės, draugės, pažįstamos ir nepažįstamos. Visos jos –  neprofesionalios manekenės. Dauguma – pirmą kartą ėjo podiumu, o kolekcijos autorė taip jaudinosi, kad „lūpa virpėti pradėjo“ tik tada, kai tylą nutraukė plojimai.

Dėl susiklosčiusių aplinkybių neseniai netekusi parduotuvės, kurioje Rokiškio moterys ne tik pirko siūlus ir mezginius, bet ir „gydydavo depresiją“, Agnė prieš miesto gimtadienį nuėjo į Kultūros centrą. Norėjo pristatyti savo darbus mugėje. Pataikė į pasitarimą, o kultūros damos ne tik mezginius žino, bet ir galvoja, „ką čia rudeniui nusipirkti“. Iki miesto šventės buvo likusios trys savaitės. Agnė užsiregistravo, eina pro duris, o ją šaukia: „Sugrįžk… Gal tu nori šventėje pristatyti savo kolekciją?“ Nors tai buvo spontaniška, Agnė sutiko – seniai norėjo ir fotosesijos, ir kolekcijos. „Atsimenu, gal prieš porą metų Darių (Darius Baltakys – aut. past.) pasisamdžiau. Trys mano draugės dalyvavo fotosesijoje. Kai atsiuntė pirmus kadrus, verkiau. Man tada buvo taip gražu“, – prisiminė pašnekovė.

(Daugiau – šeštadienio „Gimtajame…“)

Prie Dirdų

3
Rašyti komentarą

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
3 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
MezguOliaREGINA Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Mezgu
Mezgu

Ar tikrai mezgimas mašina yra menas? Tikras menas yra kuriamas rankomis. Šie rodomi modeliai tikrai nėra sudėtingi ir reikalaujantys daug darbo, viskas atlikta mezgimo mašinomis. Jums spręsti kur čia tikras menas.

Olia
Olia

Idomu ,ar pati ponia rankom viska mezga,manau,nez mezgimas rankomis,na ka jus,kol numegzsi pvz.suknele ,letas darbas.O vat masina,gi greit surasi mezgeja…ir numegsi greit…nors,darbai grazus,

REGINA
REGINA

labai gražu.sekmės .