blank
Mindaugas prie cisternos sukonstravo atskirą talpyklą vandeniui ir žarną, todėl valymo įrengimai išplaunami ir tarnauja ilgiau. Tumų archyvo nuotr.

Pradžią davė atsitiktinai išgirsta frazė

Verslo idėja kilo, kai prieš 2–3 metus atsitiktinai viename pokalbyje Mindaugas nugirdo frazę, kad ateityje žmonėms reikės atsakingiau tvarkyti nuotekas, kitaip grės baudos. „Pagavau tą mintį. Mane traukia aplinkosauga, ekologija, todėl nutariau prisidėti įgyvendindamas. Labai gerai, jog tai pavyko  beveik nepridėjus savų lėšų“, – pasakoja pašnekovas.

Bedirbdamas vairuotojų mokytoju, mąstė, kaip pradėti savo verslą be investicijų iš šalies, todėl kaupė santaupas. Projektas pavyko – per Nacionalinę mokėjimo agentūrą gavo ES finansavimą verslui kaime. Taip sukūrė darbo vietą ne tik sau, bet ir tėveliui, o pats Mindaugas kol kas atlieka daugiau vadybininko rolę.

Žvalgėsi, kaip dirba kiti

Kol svajonė tapo realybe, Mindaugas patyliukais žvalgėsi į tokią pat paslaugą teikiančias kitas įmones ir analizavo, ką padarytų geriau. Pastebėjo, kad šios po dumblo išsiurbimo neišplauna valymo įrenginių. Mindaugas ištaisė jų klaidą – įsigijęs nuotekas vežantį automobilį, prie cisternos savarankiškai sukonstravo atskirą talpyklą vandeniui ir žarną, todėl valymo įrengimai išplaunami ir tarnauja ilgiau, kokybiškiau.

Išsamiau skaitykite „Gimtajame…“

LAUKSVA
Subscribe
Informuoti apie
guest
3 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
pilietis
pilietis
2021 2 birželio 1:56

Nesupratau jis sugrizo gyventi i kaima is Vilniaus ? Kad versla ikure puiku,bet kur jie deda tas nuotekas?.. 🙂

TO pilietis
TO pilietis
2021 3 birželio 9:09
Reply to  pilietis

Išveža į valymo įrengimus Rokiškyje ir išvalo, ir pagamina geriamą vandenį Jums:D

kaimietis
kaimietis
2021 1 birželio 15:34

Kiek kubų maksimaliai galite išsiurbti ir kokia kaina?