Gimtasis Rokiškis Žemė Keistai susiraizgiusios, atgyvenusios šakos virsta „monais“

Keistai susiraizgiusios, atgyvenusios šakos virsta „monais“

Vieni gamtos mylėtojai miškuose ir laukuose ieško numestų ragų, o kiti negali ramiai praeiti pro persisukusias, atgyvenusias šakas ar medžio atplaišas ir jas paverčia originaliais medinukais, kurie sulaukia dėmesio parodose ir internete.

725
1

Nuo Romo Kazlausko sukurtų figūrėlių neįmanoma atplėšti akių, nes kiekviena turi savo charakterį, nuotaiką. Jos sukomponuotos iš to, ką duoda gamta. Šis kūrybinis pomėgis atėjo iš vaikystės. „Mačiau gražias šaknis, bet tais laikais nebuvo priemonių, kaip suklijuoti, tad nelabai ką ir padariau“, – atskleidžia Romas. Gerokai paprasčiau sutvirtinti medieną pasidarė tada, kai atrado karštus klijus. Kūrybai įsibėgėjus, medinukų nuotraukas pradėjo kelti į socialinį tinklą „Instagram“.

Anot Romo, medinukų figūrėles jis surenka iš atskirų dalių tarsi lego žaidimą. Jei veidą sukurti pavyksta greitai, tai ir likęs darbas einasi sparčiai. Taip jo rankose šakelės, atplaišos virsta gyvūnais, mitinėmis būtybėmis, keistuoliais…

Komponuoti pradeda nesistengdamas sukurti konkretaus personažo. Tiesiog fantazuoja, įsikūnija į jį, kartais mintyse suskamba kokia nors melodija, daina.

Išsamiau skaitykite “Gimtajame…”

Subscribe
Informuoti apie
guest
1 Komentuoti
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Ligita
Ligita
2023 28 vasario 18:48

Labai įdomūs ir originalūs personažai! Jų kūrėjas- šaunuolis!!!