blank
Asmeninio archyvo nuotr.

– Prieš trejus metus tapote rajono konkurso „Pažangiausi metų ūkiai 2019“ vienas iš nugalėtojų alternatyvia veikla užsiimančių ūkių grupėje. Praėjusiais metais toje pačioje kategorijoje tapote pirmosios vietos laimėtoju. Kas pasikeitė per tuos keletą metų?

– Kiekvieną sezoną su žmona Angele matėme, kaip galėtume pagerinti ir papildyti teikiamas paslaugas, todėl įsigijome dvi irklentes ir dvi vienvietes baidares. Kad galėtume operatyviau ir sklandžiau dirbti su didesnėmis grupėmis, taip pat, kad galėtume vienu metu dirbti dviejose upėse, įsigijome antrą mikroautobusą. Norėdami būti labiau matomi ir lengviau surandami atvykstančių poilsiautojų, prie pas mus vedančio kelio pasistatėme reklaminį stendą. Taip pat įgijome daug patirties organizuodami paslaugą ir planuodamiesi laiką.

Kiek dabar turite nuomojamų baidarių?

Baidarių parkas iš esmės liko toks pat, tik papildytas dviem vienvietėmis baidarėmis. Per pirmuosius sezonus pastebėjome, kad jos reikalingos esant nelyginiam plaukikų skaičiui.

Įsigijote ir pripučiamų irklenčių. Pristatykite jas tiems, kurie net neįsivaizduoja, kuo jos skiriasi nuo baidarių.

Plaukiant baidare visas „veiksmas“ vyksta patogiai sėdint.

Baidarė yra tarsi maža valtelė, kurioje visą laiką plaukiama sėdimoje padėtyje, todėl yra nesunku laikyti pusiausvyrą ir manevruoti irkluojant. Tuo tarpu irklentė yra savotiška pripučiama „lenta“. Ja patogiausia plaukti irkluojant atsistojus.

Išsamiau skaitykite šiandienos „Gimtajame…“

Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: