blank
V. Bičiūnaitės nuotr.

Susikirto nuomonės

Emocijų sukėlė Naujųjų metų išvakarėse iš vienos pusės „apskusta“ sidabrinė eglė, auganti prie Vilties g. 4-ojo namo. Iškirsta ir pusė jazmino krūmo, gerokai apkarpytas putinas. Šis namas sublokuotas su 8-uoju numeriu. Pastarojo gyventoja (tapatybė redakcijai žinoma), kuriai nesvetimi želdiniai, kreipėsi į redakciją retoriškai klausdama, ar tebegalioja „telefoninė teisė“, kai skambutis į tam tikrą įstaigą lemia – būti medžiui ar ne. Pasak jos, kaimyninio namo gyventojai nuėjo lengviausiu keliu – užuot užsisakę didesnę, išmatavimus atitinkančią namo numerio lentelę, paprašė nupjauti eglės vienos pusės šakas. Tą kampelį puoselėja ir kita 8-ojo namo gyventoja, todėl šis incidentas užgavo ir ją.

Išsamiau skaitykite  antradienio „Gimtajame…“

Subscribe
Informuoti apie
guest
7 Comments
Naujausius
Seniausius Įvertinimą
Inline Feedbacks
View all comments
Alvydas
Alvydas
2021 21 sausio 23:05

ESO taip man apgenėjo uosį

Ona
Ona
2021 21 sausio 20:37

Tai, kad nėra balkonų toj pusėj pažiūrėkit į nuotrauką ir abu namai pastatyti pelkėje, tai šaknys tik sutvirtina gruntą,o tai bus kaip su Gedimino pilim,Jeigu ir užstojo šakos tai tik numerį,kurio butų ūkis nesugebėjo perkabinti.Ir dar paaiškėjo,kad Vilties g 4 ketvirtam aukšte pakabinta ypatinga antena,kurios savininkas ir yra pagrindinis skundikas..

Nupjaut
Nupjaut
2021 21 sausio 18:08

Šakos i balkonus tuoj lyst prades,pries 30 metu maza eglute pasodino,grazu buvo,bet dabar uzaugo egle didziausia,saknys pamatus gadina,sakos vaizda uzstoja…

Ona
Ona
2021 19 sausio 18:17

Kad ir namo numerį pagamintų didelį ir su gatvės pavadinimu.Vilties g 4 name neatsiras žmogaus,kuris tą numerį pakabintų prie pirmosios laiptinės,Per 32 metus šio namo gyventojai pasisodino tik dvi tujas ir kelis krūmelius,o kaimynų pasodintus niokoja,šunis vedžioja,kad atliktų gamtinius reikalus prie medžių.

zita
zita
2021 16 sausio 15:19

na žinote,tiesiog apgailėtina..Jeigu jau genėjo ,gal reikėjo tai padaryti simetriškai .,Tokiam”genėtojui reikėtų “kelnes patrumpinti “. Įdomu kaip mūsų architektams., atrodo daugiabučių želdiniai, “darželiai”,o apie balkonus kalbėti, net liežuvis neapsiverčia ,kas kaip nori taip ir “lipdo” ,jokios sistemos ,o gal be leidimo,projekto iš vis nebūtų įstiklinami Gal daugiau dėmesio skirtų miesto seniūnija ir gyventojai geriau suprastų,kad užsiiminėti “saviveikla” nevalia.Namų numeracijai ,manau taip pat yra standartai..?

Adolis
Adolis
2021 16 sausio 9:32

Čia butų ūkio ‘gudručiai’ gerai kad dar medžio nenukirto,kai reikėjo perkabinti tik numerį.Ir dar numeris neatitinka stardantų mažas ir nėra gatvės pavadinimo.

Nuomonė
Nuomonė
2021 16 sausio 16:25
Reply to  Adolis

O jie raštišką leidimą turi seniūnijos, kad kirpyklos paslaugos atliko medžiams ir krūmams? Įdomu būtų sužinoti seniūno nuomonę. AČIŪ. Tikiuosi, kaltininkai bus nubausti už įstatymo pažeidimus.