D. Zibolienės nuotr.
D. Zibolienės nuotr.

Vagys sodybas paliko ne tik be vertingų daiktų, bet ir išgriovė net krosnis

Vagišių taikiniu vis dažniau tampa sodybos, kuriose savininkai nuolat negyvena. Grobiami ne tik sodybose laikomi vertingi buities, sodo, daržo įrankiai, bet ir paklausą turintis metalas.

Paskutinę vasario dieną rajono policija gavo du pranešimus apie tai, kad buvo įsibrauta į sodybas ir iš jų pavogta įvairių daiktų. Rokiškėnė pareigūnams pranešė, kad iš jos sodybos Vabolių kaime (Obelių sen.) ūkinio pastato pavogtas benzininis pjūklas ir nešiojamoji žoliapjovė bei 10 l purkštuvas.

Tą pačią dieną pagalbos į pareigūnus kreipėsi kita rokiškietė. Apvogta jos negyvenama sodyba Juozapavos kaime (Kriaunų sen.). Vagys išlaužė namo duris ir pagrobė keturias aliuminines talpyklas (40 l), dujų balioną, statybos ir buities įrankių. Vagis domino ir metalas, kuris, kaip spėjama, iškeliaus į metalo supirktuves. Įsibrovėliai išardė dvi mūrines trobos krosnis, išnešė jų metalinės dalis. Apvogta ir sodybos pirtis: išardyta mūrinė krosnis, pavogtos metalinės jos dalys, vandens katilas, metalinis priekalas.

Sodybų vagišių ieškoma, nuostoliai tikslinami.

Policijos pareigūnai prašo gyventojų atidžiau saugoti savo turtą, tartis su kaimynais, kad jie, prie sodybų pastebėję nepažįstamų asmenų, automobilių, pasidomėtų, kas ir kokiu tikslu lankosi.

Patyrė sugyventinio smurtą

Neblaivi rokiškietė patyrė sugyventinio smurtą. Moteriai nustatytas 1,76 prom. girtumas. Incidentas įvyko vasario 28-osios popietę.

azija

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie