Redakcijos archyvo nuotr.
Redakcijos archyvo nuotr.

Degė elektros įvadas

Vasario 25 d. 14.30 val. ugniagesių gelbėtojų pagalbos šaukėsi Pandėlio miesto gyventojų šeima. Pranešta, jog atvira liepsna dega namo elektros įvado laidai. Gaisrą apmalšino patys gyventojai, gelbėtojai nelaimės vietoje budėjo tol, kol atvyko elektros tinklų specialistai ir pavojų pašalino.

Užsiliepsnoja kaminų suodžiai

Nėra savaitės, kad gelbėtojams netektų gesinti užsidegusių kaminų suodžių. Ne išimtis ir praėjusi savaitė. Vien šeštadienį ugniagesiai teko vykti gesinti suodžių du kartus. Apie 17 val. pranešta, kad dega Kamajų miestelio vieno namo kaminas. Atvykusiems gelbėtojams beliko atlikti žvalgybą, nes kaminą buvo užgesinę patys gyventojai.

Po valandos pareigūnai iškviesti į Onuškio kaimą (Juodupės sen.). Degė vieno namo kaminas. Likviduojant pavojų buvo nuardyta apie 2 kv. m kamino sienelės ir apie 0,5 kv. m medinės perdangos. Gaisras užgesintas išpurškus 6 gesintuvus su 31 kg specialiųjų miltelių.

Smurtas šeimoje

Vasario 26-osios vakare pagalbos į policiją kreipėsi dukros smurtą patyrusi garbaus amžiaus rokiškietė. Devyniasdešimt trejų senolė skundėsi, kad prieš ją smurtavo kartu gyvenanti dukra (gim. 1955 m). Smurtu įtariama rokiškietė sulaikyta, jai nustatytas 2,03 prom. girtumas.

Mirtis

Vėlų vasario 26-osios vakarą Panemunėlio kaime (Panemunėlio sen.) vienos sodybos ūkiniame pastate virvės kilpoje rastas vyras (gim. 1969 m.). Pirminės apžiūros metu išorinių smurto žymių nenustatyta.

azija

Rašyti komentarą

avatar
  Subscribe  
Informuoti apie