Redakcijos archyvo nuotr.
Redakcijos archyvo nuotr.

Užtvėrė kelią

Vasario 22 d. prieš 20 val. Jūžintų gatvėje buvo užblokuotas eismas. Kelią užtvėrė bandęs apsisukti sunkiasvoris automobilis. Į įvykio vietą nuvykę policijos pareigūnai iškvietė ugniagesius gelbėtojus, kurie buksyravimo lynu sunkiasvorę techniką patraukė ir atlaisvino važiuojamąją kelio dalį.

Apvogė sodybą

Rokiškietė, vasario 22-osios vakarą nuvykusi į savo sodybą Baltakarčių kaime (Panemunėlio sen.), rado išlaužtas ūkinio pastato duris. Iš patalpos dingo traktoriaus siurblys.

Nuostolis – 150 eurų.

Rokiškėno namuose rastas ginklas

Rokiškėnui (gim.1977 m.) nemalonumai su teisėsauga. Jo namuose vasario 22 d. rastas nelegaliai laikomas šaunamasis ginklas.

Sumušė kaimynas

Policija aiškinasi dviejų kaimynų konfliktą. Rokiškietis (gim. 1946 m.) pareigūnams pranešė, jog pernai birželio 14-osios vakarą atėjęs kaimynas (gim. 1958 m.) jį iškeikė, pargriovė ant žemės ir sudavė keletą smūgių. Nukentėjęs rokiškėnas kreipėsi į medikus, jam buvo nustatytas dešinės rankos lūžis.

Sulaikytas avariją sukėlęs neblaivus vairuotojas

Vasario 22 d. 17.10 val. Juodupės ir Kauno gatvių sankryžoje įvyko avarija. Automobilio „Toyota RAV4“ vairuotojas, išvažiuodamas iš šalutinės Kauno gatvės, nepraleido „VW Multivan“, važiavusio Juodupės gatve. Toyotos vairuotojas (gim. 1953 m.) buvo girtas (1,87 prom.), jis sulaikytas. Abiejų automobilių vairuotojai – mūsų rajono gyventojai.

azija

2
Rašyti komentarą

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Daivajuokas Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Daiva
Daiva

Saunuoliai gaisrininkai.Tik jais mes galim pasitiketi ir visada pades kas bebutu

juokas
juokas

cha…..joooo,naujiena labai idomi…gal ten ne sunkvezimis buvo o jukneviciene vairuojanti abramsa…????