Policijos nuotr.

Pranešime nurodoma, kad praėjusių metų birželio 24-osios naktį Rokiškyje vienas privačiame name gyvenantis 80-metis prabudo nuo dūžtančio stiklo garso. Į jo namą, išdaužę verandos langą, įsibrovė 3 vyrai ir ėmė reikalauti kieme stovėjusio automobilio užvedimo raktelių. Namo šeimininkas paaiškino, kad į užsienį išvykusio sūnaus automobilio raktelių neturi. Senuką mušdami ir grasindami, bet raktelių taip ir negavę, įsibrovėliai išėjo, iš namo pagrobę televizorių ir kirvį. Dar vieną televizorių ir telefoną plėšikai sudaužė.

Plėšikų išgąsdintas rokiškėnas pagalbos paprašė tik ryte, pamatęs pro šalį einantį kaimyną.

Dėl plėšimo buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas, kurį atliko Panevėžio apskrities policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai, o jiems vadovavo ir valstybinį kaltinimą teisme palaikė Panevėžio apylinkės prokuratūros prokuroras Paulius Jasiukaitis.

Teisėtvarkos pareigūnai netrukus nustatė įtariamuosius – ne kartą teistus rokiškėnus: 51 metų A. B., 50-metį A. K. ir 37 metų J. T. Jiems buvo pareikšti kaltinimai dėl plėšimo įsibraunant į patalpas ir veikiant bendrininkų grupėje.

Išnagrinėję bylą, Panevėžio apylinkės teismo Rokiškio rūmai paskelbė apkaltinamąjį nuosprendį. A. B. skirta 3,5 metų, A. K. – 4 metų, o J. T. – 4,5 metų laisvės atėmimo bausmės.

Lietuvos naujienų agentūra ELTA. Geros ar piktos valios pasireiškimai, stichinės nelaimės ir nekalti gamtos pokštai, pasaulio ir mūsų krašto politinio, ekonominio bei kultūrinio gyvenimo naujienos, naujų žvaigždžių atradimai ar įmintos mikropasaulio mįslės, sporto varžybos ir daug kitokių svarbių bei įdomių dalykų.
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: