Asociatyvi nuotr.

Tuo pačiu metu Panevėžio apskr. VPK Rokiškio r. PK VS tyrėjas (gim. 1971 m.), vairuodamas tarnybinį automobilį VW, vykdamas į iškvietimą su įjungtais specialiaisiais šviesos ir garso signalais, Rokiškio rajone, kelio Daugpilis-Rokiškis-Panevėžys 23,150 km, susidūrė su ta pačia kryptimi priekyje važiuojančiu automobiliu „VW Golf”, kurį vairavo rokiškėnas. „VW Golf” vairuotojas dėl galvos smegenų sukrėtimo paguldytas į VšĮ Rokiškio ligoninę, kartu važiavusi rokiškietė keleivė nenukentėjo. VW vairavęs pareigūnas taip pat nesusižeidė, bet kartu važiavusiai pareigūnei nustatytas kaklo raiščių patempimas, paskirtas ambulatorinis gydymas.

Nukentėjo dviratininkas

Rajono gyventojas (gim. 1966 m.) pranešė, kad gegužės 12 d., apie 8.40 val., varantis dviratį kelkraštyje Gineišių k. (Pandėlio sen.), prie jo privažiavo automobilis „Audi”, iš kurio išlipo du nepažįstami vaikinai. Vienas jų beisbolo lazda sudavė į pranešėjo dviratį ir jį sugadino, kitas ranka sudavė pranešėjui vieną smūgį į veidą.

Vairavo neblaivi

Gegužės 12 d. 20.00 val. Rokiškyje, Panevėžio g., automobilį „Renault Megane Scenic” vairavo neblaivi moteris, gimusi  1970 m. Jai nustatytas 2,33 prom. girtumas. Įtariamoji rokiškietė sulaikyta.

Pagal PK inform. 

Prie Dirdų

1
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Vidmantas Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Vidmantas
Vidmantas

Vel pk issivartys kad ne jie kalti, nors jie turi isitikint kad jiems duodamas kiales, golw vairuotojau, gink savo garbe ir siek kad tu butum nekaltas del sio ivikio,