Asociatyvi nuotr.

Sumušta, suspardyta, patyrusi daugybę traumų ir galvos sutrenkimą rajono gyventoja ją nuskriaudusiam sugyventiniui – atlaidi.

Nustatyta, jog vyras (gim.1981 m.) savo gyvenimo draugę daužė kaip bokso kriaušę: pliekė ją rankomis, spardė kojomis. Ant moters kūno matėsi daugybinių kraujosruvų ir nubrozdinimų. Tačiau moteris atsisakė rašyti pareiškimą dėl patirto smurto – policijai ji teigė neturinti pretenzijų sugyventiniui. Sužalota moteris buvo nuvežta į rajono ligoninę, vėliau, įtarus galvos smegenų sukrėtimą, – į Panevėžio ligoninę.

Smurtu įtariamas rajono gyventojas sulaikytas.

3
Rašyti komentarą

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
RolandasAlinašokas Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Rolandas
Rolandas

Dažniausiai tos moterys kurios nukiančia nuo smurtautojiu jos tuo įstatimu nepasinaudojia o tuo įstatimu naudojiasi neteisetai ponios kurios nori susidoroti su vyrais.

Alina
Alina

patriarchalinėje visuomenėje moteris turi du pasirinkimus: būti mazochiste arba būti feministe… Nes – normaliai turėtų būti nesvarbu, turi ji pretenzijų ar neturi. Juk smurto faktas. Kada nebeklausinės sugniuždytų psichologiškai moterėlių apie pretenzijas, tada gal ir kas nors keisis. Ne sąmoningumo lygmeny, ne, baimės daugiau smurtautojas turėtų. Liūnas…

šokas
šokas

Be komentarų…….