Daugėja vagysčių

Pastarosiomis dienomis padaugėjo vagysčių iš butų ir kitų patalpų. Nuo ilgapirščių nukentėjo Aukštaičių g. gyventoja. Moteris pranešė, jog vasario 20 d. iš buto pagrobta  6 tūkst. eurų ir auksinis žiedas. Prieš kelias dienas apvogtas butas Jaunystės gatvėje. Vagys išnešė turto, verto 1 tūkst. 600 eurų.

Nuo vagių nukentėjo rajono gyventojas, iš kurio dirbtuvių Sriubiškių kaime (Pandėlio sen.) dingo 100 l dyzelinio kuro. Degalai pagrobti iš traktoriaus bako. Apie vagystę policijai pranešta vasario 21 d.

Bandė išvilioti santaupas

Rajono gyventoja (gim. 1979 m.) pranešė, kad vasario 21 d. 11.20 val. jai paskambino nepažįstamas asmuo, prisistatė policijos pareigūnu ir apgaulės būdu išviliojo internetinės bankininkystės duomenis.

Į policiją – dėl nepilnamečių keikūnų

Policijos pareigūnai aiškinsis incidentą, vasario 20 d. kilusį Kavoliškio kaime veikiančioje Rokiškio technologijos, verslo ir žemės ūkio mokykloje. Pranešta, jog 10 val. pamokos metu trys septyniolikmečiai plūdosi necenzūriniais žodžiais.

Prie Dirdų

1
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Sponke69 Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Sponke69
Sponke69

Ka cia su tais necenzuriniais zodziais, pirmais metais kai atsikele profke is konstancinavos i kavoliski, tai net mokitojai nerturejo zodzio pries mokinius, dabar tai mokosi vieni snargliai, atsigave mokytojai kaip matau. jai net policija kviecia..