blank

Intensyvių policijos pareigūnų veiksmų dėka Bobriškio kaime, prie sodybos, buvo pastebėti du jaunuoliai, turintys įvairių namų apyvokos daiktų. Jaunuoliai pareigūnams negalėjo paaiškinti, ką veikia prie negyvenamos sodybos, iš kur pas juos atsiradę įvairūs daiktai. Vėliau paaiškėjo, kad jaunuoliai atvykę iš gretimo rajono, Kriaunų seniūnijoje lankosi ne pirmą kartą.

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Rokiškio rajono policijos komisariato pareigūnai išsiaiškino, kad, be šios vagystės Bobriškyje, jaunuoliai apsilankė dar trijose sodybose, iš kurių pavogti įvairūs daiktai: meškerės su ritėmis, žvejybos reikmenys, darbo įrankiai ir technika, benzininė nešiojamoji žoliapjovė ir pjūklas „Husqvarna“, vandens siurblys ir kt.

Dėl visų keturių vagysčių pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d. („Vagystė“). Įtariamieji sulaikyti, apklausti. Sodybų šeimininkams padaryta apie 3000 eurų turtinė žala. Pavogti daiktai surasti ir bus grąžinti nukentėjusiems asmenims.

Stebėdami pastarųjų dienų įvykių suvestines, primename Jums prevencinę informaciją ir klausiame, ar saugūs Jūsų namai?

Pasinaudokite patarimais:

Įsirenkite apsauginę signalizaciją;

Neskelbkite savo buvimo vietos socialiniuose tinkluose;

Įsirenkite vaizdo stebėjimo kameras;

Įsirenkite namų teritorijos apšvietimą;

Apdrauskite savo namus ir turtą;

Pasitelkite saugią kaimynystę.

Įvykus vagystei, kreipkitės pagalbos:

 – 112 (skubios pagalbos tarnybų telefonu)

 – [email protected]

 – www.epolicija.lt

Rokiškio PK inform.

blank
Subscribe
Informuoti apie
guest
0 Komentarai
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus

Rekomenduojami video: