Putros padengtame kelyje kaktomuša susidūrė du automobiliai, į pakelę nulėkusioje ‚Audi“ prispausti du žmonės. Jie patyrė sunkių sužalojimų. A. Minkevičinės nuotr.

Nukentėjo ir „Volvo“ vairuotoja, ji patyrė bendrą kūno sumušimą. Smūgio metu šiame automobilyje išsiskleidė oro pagalvės, kurios apsaugojo vairuotoją nuo didesnių sužalojimų.

Kaip praneša Policijos departamentas, avariją sukėlė pareigūnė – Kupiškio rajono policijos Veiklos skyriaus vyresnioji tyrėja M. N. (gim. 1990 m.). Ji į tarnybą vyko nuosavu automobiliu, slidžiame kelyje išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir susidūrė su atvažiuojančia „Audi“.

Smūgio būta stipraus, avarijos vietą ir kelkraščius nusėjo abiejų automobilių detalės. Įvykio vietoje dirbę pareigūnai nelaimės detalių nekomentavo, išskyrus tai, kad avarija įvyko per pačias piko valandas, kada kelyje buvo daug transporto, važiuojamoji dalis buvo labai slidi, padengta sniego putra. Dėl avarijos kelyje kurį laiką susidarė spūstys.

Nukentėjusieji žmonės – mūsų rajono gyventojai. Įvykis tiriamas.

Prie Dirdų

15
Rašyti komentarą

avatar
12 Comment threads
3 Thread replies
8 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
15 Comment authors
idomuPaliumbomu seniukasTo vairuotojasALDRenata Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
idomu
idomu

idomu pagal koki str. vyksta tyrimas.

Paliumbomu seniukas
Paliumbomu seniukas

Kure kuno dalimi reike mastyti,ir taip neivertinti situacijos… Butu paprastas zmogus sukeles avarija,jau butu pasodintas ir su š sumaisytas…

Renata
Renata

Kelininkai visur tuo pačiu laiku nespės , kai šitaip sninga , pati važiuoju anksti į darbą kiekvieną rytą, bet lakstančių pilnas kelias. Ir mieste tas pats , lekia , lenkia kaip papuola. Jei ne tu , tai nežinai kada į tavę trenks „kelių ereliai“ . Gatvėse labai trūksta policijos, pažiūrėkite kaip važiuoja Respublikos gatve.

ALD
ALD

Tai vat, kad policijos pareigūnas ir yra avarijos kaltininkas….

Eimutis
Eimutis

Bet kokie visi gudrus ar jus tikri kad jums taip negali nutikti!

Jonas
Jonas

Jonas

joo
joo

Važiuokite saugiai !!! Tokią reiktų vadinti kvaila ir ,matyt, akla kelių višta . Kokiu organu reikia mąstyti, jei nepasirenka saugaus greičio esant tokiom sąlygom ir dar lenkti? Visą gyvenimą nešios kaltės jausmą dėl nekalto žmogaus mirties. Važiuokite saugiai !!!

Mmmm
Mmmm

Leciau reikia vaziuoti..juk sninga sitaip..tai ne lekia kaip akis isdege

su vardu
su vardu

kelininkai tik kelininkai -visa laika buvau uz kelininkus ,bet teko keleta kartu vaziuoti i Panevezi praeita savaite tai Rokiškio raj ribose kelias košmaras,ir bendrai reikia rajono ribu lentas nuimti -pagal kelią matosi kad ‘savas’ rajonas

Nelson
Nelson

Kaip sako policija: „nepasirinko saugaus greičio“, kelininkai nekalti, kalti vairuotojai

Langvinis
Langvinis

Dėl kelininkų kaltės,slidi kelio danga,Kelių nepriežiura

Vairuotojas
Vairuotojas

Prie ko čia kelininkai, jei sugebėjimų vairuoti, ar proto nėra.

To vairuotojas
To vairuotojas

Vaziavai is paskos ir matei kokiu greiciu vaziavo mergina ?

Ledas
Ledas

Gaidelis

skaitytoja
skaitytoja

labai drąsūs jauni žmonės, lekia, lenkia, skuba…. ir kas liūdniausiai, kad nukenčia nekalti žmonės.