Ieškomi šie pavogti baldai. Bendruomenės archyvo nuotr.
Ieškomi šie pavogti baldai. Bendruomenės archyvo nuotr.

Čivylių kaimo (Jūžintų sen.) bendruomenė šokiruota: iš jaukiai įrengtos kaimo tvenkinio poilsiavietės pavogti lauko baldai – medinis stalas ir suolas.

Dėl vagystės Jūžintų seniūnė Audronė Baltuškaitė parašė pareiškimą policijai bei kreipiasi visuomenės pagalbos. Pasak jos, pagrobti daiktai bus parduoti arba vagišių pasistatyti savose sodybose. „Labai skaudu, ypač Čivylių kaimo žmonėms. Jie patys, vaikų padedami, įrenginėjo poilsiavietę, pasigamino stalą, suolus, persirengimo kabiną.

Seniūnija medžiagoms skyrė beveik 144 eurus. Dvejus metus poilsiavietė niekam neužkliuvo, o trečias vasaros sezonas paženklintas vagyste“, – įvykį, papiktinusį kaimo bendruomenę, komentavo seniūnė.
Pirmieji apvogtą poilsiavietę pastebėjo žvejai, pirmadienį apie 5 val. atvykę į žvejybą. Savaitgalyje prie tvenkinio ilsėjosi nemažai žmonių, visi poilsiavietės statiniai buvo vietoje. Todėl neabejojama, jog poilsiavietėje vagišiai darbavosi naktį į pirmadienį.
Seniūnė prašo žmonių, ką nors žinančių apie įtartinus asmenis ar turinčių informacijos apie pardavinėjamus ar privačiose sodybose pastatytus poilsiavietės medinius įrenginius, pranešti seniūnijai arba bendruoju pagalbos tel. 112. Už informaciją bus labai dėkingi ir Čivylių kaimo gyventojai.

bangenis

1
Rašyti komentarą

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Jonas Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
Jonas
Jonas

Kad vagims tie suoliukai per kitą galą išlystų. Sarmata.