Nusikaltimai ir nelaimės.

Artėjant šv. Kalėdoms Rokiškio rajono policijos komisariato pareigūnai pagal prevencinę priemonę Rokiškio mieste atliko keletą kratų. Jų metu buvo rasta tablečių, paketėlių su augalinės kilmės medžiagomis. Įtariama, kad tai narkotikai. Sulaikyti du įtariamieji.

Gruodžio 22 d. buvo atliekama krata alaus bare Rokiškyje, Vytauto g. Tuomet buvusio bare rokiškėno (gim. 1988 m.) kuprinėje rasta metalinė dėžutė su keturiais plastikiniais maišeliais. Įtariama, kad tai augalinės kilmės narkotinė medžiaga. Įtariamasis sulaikytas.

Tą pačią dieną policijos atliekant kratą Upės tako gyvenamajame name buvo rasta 18 paketėlių su žalios spalvos augalinės kilmės medžiagomis, 40 rausvos, 10 gelsvos spalvos tablečių, taip pat rausvų, gelsvų nuotrupų nuo tablečių, maišelis, kuriame susukta žalios spalvos augalinės kilmės medžiaga. Policija įtaria, kad tai narkotikai. Rokiškėnas (gim. 1993 m.) prisipažino, jog namuose rasti daiktai priklauso jam. Įtariamasis sulaikytas.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti. Abu sulaikytieji policijai anksčiau buvo žinomi.

azija

6
Rašyti komentarą

avatar
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
....muskabmbmNieko keistofdfed Recent comment authors
  Subscribe  
Naujausius Seniausius Įvertinimą
Informuoti apie
....
....

O tu nori kad gertu ir lauzytu viska nesuvogdami ka daro girti?

muska
muska

ot banditai, chuliganai, vandalai sitie!!! Nebegaliu nakty net miegot nuo situ visokiu banditu

bmbm
bmbm

tavo reikalas kas ka traukia.. nores ir uostis ar badysis.. eik kitur kaziolinkis

Nieko keisto
Nieko keisto

Didmiesti iprastas dalykas kaip kad turgeli ruko. Kas baisiausia kad rokiski jaunimo nedaug like ir tas bukina smegenis..

fdfed
fdfed

galit jau isimt straipsni, nes busit apskusti

xgdfd
xgdfd

butu saunu, jei prakrestu taikos gatves turgeli. vakarais jaunimelis suktines traukia